banner2

Rüyada çanta görmek ne demek? Rüyada çanta kaybetmek ne anlama geliyor?

Kadınların en sevdiği aksesuarlardan olan çantaların rüyalarda birden fazla anlamı bulunuyor. Rüyada çanta görmek ne demek? Rüyada çanta kaybetmek ne anlama geliyor? Rüyada kol çantası görmek neye işaret eder?

Hayat 24.05.2023, 11:23
Abone ol
Rüyada çanta görmek ne demek? Rüyada çanta kaybetmek ne anlama geliyor?

Rüyada çanta görülmesinin tek bir yorumu bulunmaz. Çanta aynı zamanda bir yolculuk olarak yorumlanır. Kişinin rüyasında çantasını düşürmesi ve ardından çantasına kavuşması; rüya sahibinin kendisinin olan bir malını satıp, yüklüce gelir elde edeceğine işaret eder. 

RÜYADA SİYAH ÇANTA BULMAK

Kişinin çaresizliğe ve umutsuzluğa düşeceğine işarete eder. Büyük umutlarla yapacağı bir işte büyük hayal kırıklığı yaşayacağı anlamına da gelmektedir. Aynı zamanda kişinin etrafında bulunan kem gözlü kişilerin nazarına uğraması sonucunda kısmetsizlik yaşayacağı şeklinde de yorumlanır

BİR ÇANTA DOLUSU PARA GÖRMEK 

Şans ve kısmet anlamına gelen çok iyi bir rüyadır. Rüyayı gören kişinin eline geçen kazancının artmasına, bolluk içinde olacağına işaret eder. 

RÜYADA ÇANTA KAYBETMEK NE DEMEK? 

Güzel olan bir işin yarım kalacağına, beklenmedik bir nedenden dolayı kişinin babasıyla ters düşeceğine, iş yerinin kapanabileceğine, kurduğu bir ortaklığın bozulabileceğine, daha önce olan bir hastalığın yeniden nüks edeceğine, büyük sorunlar yaşanacağına işaret eder. 

KOL ÇANTASI GÖRMEK

Eşlerin arasında meydana gelecek olan büyük aşka, bu aşktan doğacak bir meyve olan bebek sahibi olacaklarına, kişinin işlerinin iyi olacağına, iş sebebiyle çıkılacak olan bir seyahatten güzel haberler ile dönüleceğine ve kişinin zararına olan bir işten hayırlı sonuçlar ile çıkacağına yorulur.  
 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!