banner2

Rüyada battaniye görmek ne demek? Rüyada battaniye yıkamak ne anlama geliyor?

Soğuktan koruyan battaniyeler rüyalarda görülme şekline göre farklı anlamlara geliyor. Rüyada battaniye görmek ne demek? Rüyada battaniye yıkamak ne anlama geliyor? Rüyada battaniye örmek neye işaret eder?

Hayat 26.05.2023, 11:31
Abone ol
Rüyada battaniye görmek ne demek? Rüyada battaniye yıkamak ne anlama geliyor?

Rüyada battaniye görmek değişik anlamları bulunan rüyalardan biridir. Rüyada görülen battaniye; rengarenk ise ve bu battaniyenin güzel bir battaniye olması mutluluk ve huzuru işaret eder. Rüyada görülen battaniye eski, yırtık ve kötü kokan bir battaniye ise bu rüya için yapılan yorum olumsuzdur.

RÜYADA BATTANİYE YIKAMAK

Rüya sahibinin rüyada battaniye yıkadığını görmesi temiz kalpli biri olduğunu işaret eder. Bu rüya sahibini kimsenin arkasından konuşmayı sevmeyen, herkesin yüzüne karşı dürüst bir şekilde konuşan biri olduğunu bildirir. 

BATTANİYE SİLKELEMEK NE DEMEK? 

Battaniye silkelemek kişinin bazı sorunlarla boğuşarak düşmanlarına karşı galibiyet elde edeceği şeklinde yorumlanır. Bu rüyanın diğer bir tabiri ise rüya sahibinin güzel iş fırsatlarının karşısına çıkacağını göstermesidir. 

RÜYADA BATTANİYE ALMAK 

Kişinin rüyasında battaniye alması samimi komşuları işaret eder. Rüyasında battaniye satın alan kişiler iyi ve dürüst insanlarla karşılaştır. 

BATTANİYE ÖRMEK NE ANLAMA GELİYOR? 

Rüyada battaniye örmek de zaman zaman kişilerin rüyasında kendine yer bulur. Rüyada battaniye ördüğünü gören kişi çabalarıyla zor olan bir işin altından kalkacağı anlamına gelir. Bu işin sonunda rüya sahibi iyi bir kariyer, başarı ve mal elde edecektir. 

RÜYADA BATTANİYE KATLAMAK 

Battaniye katladığını gören kişinin bazı ilişkilerinde dikkatli olması gerektiğine yorulur. Rüya sahibi bir süre yalnız kalacak ve kafasını toplayacaktır. 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!