banner2

Rüyada balon görmek ne demek? Rüyada balon uçurmak ne anlama geliyor?

Çocukların en büyük eğlencesi olan balonlar rüyalarda farklı anlamlar taşıyor. Genellikle rüya sahibinin boş işlerle uğraşacağına yorulan rüya görülüş şekline göre yorumlanıyor. Rüyada balon görmek ne demek? Rüyada balon uçurmak ne anlama geliyor? Rüyada balon şişirmenin anlamı ne?

Hayat 19.03.2023, 09:06
Abone ol
Rüyada balon görmek ne demek? Rüyada balon uçurmak ne anlama geliyor?

Rüyada balon görmek rüya sahibinin boş işlerin peşinden koşacağı üzerine yorulur. Kendisine fayda getirmeyecek bazı olaylar ile içli dışlı olacağına delalet eder. Kişinin ayakların yere basmadığını ve olmayacak şeyler istediğine işaret etmektedir. 

RÜYADA UÇAN BALON NEYE İŞARET EDİYOR?

Uçan balon görmek rüya sahibinin arzu ettiği bir olayın gerçekleşmeyeceği üzerine yorulur. Bu sebepten dolayı uzun bir süre üzüntü yaşayacağı ve hayal kırıklığına uğrayacağına yorulur.

BALONLAR FARKLI RENKTEYSE...

Rüyada kırmızı balon görmek rüya sahibinin önemli işlere imza atacağına ve bu konuda ailesini gururlandıracağına işaret eder. Beyaz balon görmek rüya sahibinin anne ve babasının duasını alacağı üzerine yorulur. Mavi balon ise rüya sahibinin parlak bir geleceğe sahip olacağı, ailesi ile beraber mutlu bir yaşam süreceğine delalet eder. 

RÜYADA BALON UÇURMEK NE DEMEK?

Balon uçurmak rüya sahibinin iyi bir gayrimenkul yatırım gerçekleştireceği üzerine yorulur. Aynı zamanda bu konuda iyi pazarlıklar gerçekleştireceği ve tecrübe sahibi olacağına işaret eder. 

BALON ŞİŞİRMEK NEYE YORULUR?

Rüyada balon şişirmek rüya sahibinin kötü bir haber alacağına ve bu konuda mutsuz olacağına işarettir. Balon patlatmak ise kişinin bir olaydan ötürü hayal kırıklığına uğrayacağına dalalet eder. 
 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!