banner2

Rüyada balkon görmek ne demek? Rüyada balkondan düşmek ne anlama geliyor?

Yaz aylarında evlerin en keyifli yerleri olan balkonlar rüyalarda kavga anlamına geliyor. Rüyada balkon görmek ne demek? Rüyada balkonda oturmak ne anlama geliyor? Rüyada balkondan düşmek neye işaret eder?

Hayat 27.05.2023, 10:43
Abone ol
Rüyada balkon görmek ne demek? Rüyada balkondan düşmek ne anlama geliyor?

Rüyada balkon görmek, rüya sahibinin çevresiyle kavga edeceği anlamına gelir. Bu kavganın amacı kişinin kendini tek hissetmesidir. 

RÜYADA BALKONDA OTURMAK

Balkonda oturmak ve aşağı bakmak, yaşamdan daha fazlasını beklemek anlamı taşır. Rüya gören kişi büyük ihtimal hayatından sıkılmıştır. 

BALKONDAN BAKAN BİRİNİ GÖRMEK NE DEMEK? 

Kişinin çok kıskanıldığına yorumlanabilir. Hatta bu kıskançlık o kadar büyüktür ki yakın çevreden bile gelebilir. Ya da tam tersi de olabilir. Yani rüya gören kişi de çok kıskançlık hissediyor olabilir. 

RÜYADA BALKONDAN DÜŞTÜĞÜNÜ GÖRMEK

Büyük bir sıkıntı yaşanacağına yorumlanır. Özellikle rüya gören kişinin çok sevdiği biri zarar görebilir. Bu zarar fiziksel veya duygusal olacaktır. 

BALKONDAN DÜŞEN BİRİNİ GÖRMEK NE ANLAMA GELİYOR?

Bu maddi olarak zor bir duruma düşülebileceğini gösterir. Kariyer anlamında yaşanacak bu sıkıntı bir anda ortaya çıkacaktır. 

RÜYADA ÇİÇEKLİ BALKON GÖRMEK

Rüyada rüyasında çiçekli balkon görülmesi, kişinin kısmetinin çok açıldığını gösterir. Hatta bir seçim yapacaktır. Bu seçim sizi korkutmamalı. 
 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!