banner2

Rüyada badem görmek ne demek? Rüyada badem yemek ne anlama geliyor?

Besleyici kuruyemişlerden biri olan badem rüyalarda haber ya da para almaya işaret ediyor. Rüyada badem görmek ne demek? Rüyada badem yemek ne anlama geliyor? Rüyada içi boş badem neye işaret eder?

Hayat 24.09.2023, 19:42
Abone ol
Rüyada badem görmek ne demek? Rüyada badem yemek ne anlama geliyor?

Rüyada badem gören bir kimse yakın zamanda bir yerde haber ya da para alacaktır. Bu paranın hayırlı olması da kişini gördüğü bademin temiz ve tatlı olmasına göre değişmektedir. 

RÜYADA BADEM YEMEK

Badem yediğini gören bir kişi helal yoldan para kazanacaktır. Özellikle rüya sahibi iş arayan biri ise kısa süre içerisinde iş bulacak ve bu iş ona hayırlara vesile olacaktır. İş ile beraber gelecek olan güzellikler de hayata yansıyacaktır.

İÇİ BOŞ BADEM GÖRMEK NE DEMEK?

Rüyada içi boş bir badem görmek kişinin atıldığı bir işten elinin boş dönmesi şeklinde yorumlanmaktadır. Bu hem iş hem de eğitim hayatında yaşanacak durgunluğu da simgelemektedir. Kişi kariyerinde beklediği yükselmeyi göremeyecek ve farklı yöntemler deneyecektir. 

RÜYADA TATLI BADEM GÖRMEK

Rüyasında tatlı badem yediğini gören kişiye bir yerden miras ya da yüklü miktarda para kalacaktır. Bu paranın yatırıma dönüştürülmesi ve arttırılmasına da işaret eden rüyalardan biridir.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!