Restorandaki yemekten sonra rahatsızlanan 6 yaşındaki Ece Melisa'dan acı haber

Hollanda'dan tatil için İzmir'e gelen Cihan ve Hasret M. çifti, gittikleri restoranda yemekten sonra rahatsızlanan anne ve iki çocuğundan 6 yaşındaki Ece vefat etti.

Hayat 19.04.2022, 22:17
Restorandaki yemekten sonra rahatsızlanan 6 yaşındaki Ece Melisa'dan acı haber

Hollanda'dan tatil için gelen Cihan ve Hasret M. çifti, çocuklarıyla İzmir'de bir restoranda yemek yedi. Yemekten sonra rahatsızlanan anne ve iki çocuğundan 6 yaşındaki Ece vefat etti.

İzmir'in Gaziemir ilçesindeki bir restoranda yedikleri yemeğin ardından gurbetçi ailenin üç ferdi, döndükleri Aydın'ın Didim ilçesindeki yazlık evlerinde rahatsızlandı. Hastaneye kaldırılan 6 yaşındaki Ece Melisa M, dört gün sonra vefat ederken, kardeşi Ege (4) ve annesi Hasret M'nin ise tedavilerinin sürdüğü bildirildi.

TATİL İÇİN GELMİŞLERDİ

Hollanda'da yaşayan ve tatil için Aydın'ın Didim ilçesindeki yazlık evlerine geldikleri öğrenilen gurbetçi Cihan ve Hasret M. çifti, geçen 13 Nisan'da İzmir'in Gaziemir ilçesindeki bir restoranda çocukları Ece Melisa ve Ege ile yemek yedi.

Yemeğin ardından aile, Didim'e döndü. İddiaya göre bir süre sonra Hasret M. ve iki çocuğu bir anda rahatsızlandı. Didim Devlet Hastanesi'ne birkaç kez giden Hasret M. ve iki çocuğuna iddiaya göre bir teşhis konulamadı. Ece Melisa'nın 17 Nisan'da durumu ağırlaşınca aile fertleri bir kez daha aynı hastaneye gitti.

Ece Melisa ile durumu daha iyi olan annesi Hasret M. Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Uygulama ve Araştırma Hastanesi'ne, Ege M. ise ertesi gün İzmir Ege Üniversitesi Hastanesi'ne sevk edildi.

KÜÇÜK ECE KURTARILAMADI

Tedavileri süren aileden Ece Melisa, doktorların müdahalesine rağmen vefat etti. Ege ile annesi Hasret M'nin ise tedavilerinin sürdüğü bildirildi. Öte yandan aynı restoranda yemek yiyen baba Cihan M. de ise herhangi bir rahatsızlık bulunmadığı öğrenildi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!