Paw Guards nedir? Sokak hayvanları platformu Paw Guards kurucusu kim?

Paw Guards sosyal medya gündeminde bulunuyor. Sokak hayvanlarını koruma platformu olan Paw Guards vatandaşlar tarafından merak edildi. Sosyal medya fenomeni Jahrein Paw Guards hakkında iddialarda bulundu. Daha sonrasında gündeme gelen Paw Guards internette araştırılıyor. Peki Paw Guards nedir? Sokak hayvanları platformu Paw Guards kurucusu kim?

Hayat 09.04.2022, 12:26 09.04.2022, 12:52
Abone ol
Paw Guards nedir? Sokak hayvanları platformu Paw Guards kurucusu kim?

Paw Guards sokak hayvanlarını koruma platformu olarak bilinmektedir. Sosyal medya ile bağış toplayan Paw Guards ile ortaya sunulan iddialar sonrasında Paw Guards internette araştırılmaya başladı. Sosyal medya fenomeni olan Jahrein (Ahmet Sonuç) paylaşımı sonrasında Paw Guards platformunun araştırılmasını istedi. Peki Paw Guards nedir? Sokak hayvanları platformu Paw Guards kurucusu kim?

PAW GUARDS NEDİR?

Paw Guards platformu üyeleri kendi soskakları ve sürekli beslenmeye ihtiyaç olduklarını düşündükleri yerlere talep açarlar. Bu süreç sonrasında sırasıyla şu işlemler gerçekleşir:

Paw Guards üyeleri sistemdeki "Puanlı" reklamlara basarak günlük topladıkları puanı mamaya döndürerek istedikleri şehir ve sokakta bulunan kaba mama bağışı yaparlar.

Besleme noktasındaki kaba bağış ve sipariş geldiğinde, ilgili sokağın gönüllü "Pati Koruyucularına" hemen bildirim gönderilir.

PAW GUARDS KURUCUSU KİM?

Onedio'nun haberine göre; Paw Guards’ın kurucusu olduğunu söyleyen Erkin Erdoğdu'nun geçmişteki ticari bağlantılarından dolayı dolandırıcılık, evrakta sahtecilik, bıçak ve demir sopayla adam yaralama, güveni kötüye kullanma suçlarından birçok kez yargılandığı ve çeşitli cezalar aldığı ortaya çıkmıştı.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!