Özkan Uğur'un sağlık durumu nasıl? Yeniden kanser olan Özkan Uğur iyi mi?

Özkan Uğur, geçtiğimiz aylarda kanser hastalığının yeniden başladığı bilgisini paylaşmıştı. MFÖ grubu solisti olan Özkan Uğur, kansere yakalandığı haberinden sonra yeni açıklamasıyla gündemde yerini aldı. Peki Özkan Uğur'un sağlık durumu nasıl? Yeniden kanser olan Özkan Uğur iyi mi?

Hayat 25.05.2022, 14:57 25.05.2022, 15:01
Abone ol
Özkan Uğur'un sağlık durumu nasıl? Yeniden kanser olan Özkan Uğur iyi mi?

Özkan Uğur, kanser hastalığının tekrar nüksettiği açıklamasıyla sevenlerini üzmüştü. MFÖ grubu solisti olan Özkan Uğur, sağlık durumu vatandaşlar tarafından merak ediliyor. Özkan Uğur, yeni açıklamasıyla tekrar gündeme geldi. Peki Özkan Uğur'un sağlık durumu nasıl? Yeniden kanser olan Özkan Uğur iyi mi?

ÖZKAN UĞUR'UN SAĞLIK DURUMU NASIL?

MFÖ grubu solisti Özkan Uğur yeniden kansere yakalandığını "Eski rahatsızlığım tekrarladığı için akıllı ilaç tedavisine başladım. Bu süreçten en faydalı sonucu almak adına bir süre kalabalıktan ve yorucu tempodan uzak kalmam gerekiyor. Bu nedenle konserlerimizi bir müddet ertelemek durumundayız. En kısa sürede buluşmak ümidi ve sevgilerimle…" sözleriyle açıklamıştı.

YENİDEN KANSER OLAN ÖZKAN UĞUR İYİ Mİ?

Özkan Uğur, iki kez yendiği kansere yeniden yakalandığını ve sahnelere ara verdiğini söylemişti. Özkan Uğur son paylaşımında gitar çaldığı anları yayınladı. Özkan Uğur'un neşeli hali sonrasında durumumun iyi olduğu düşünülüyor.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!