banner2

O illerde olanlar dikkat! Meteoroloji 3 bölgede sağanak yağışı uyarısı verdi

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün raporlarına göre, Türkiye'nin iç ve doğu bölgelerinde hava parçalı bulutlu. Marmara, Kıyı Ege ve Batı Akdeniz’de ise sağanak yağış bekleniyor. Hava sıcaklıkları genellikle mevsim normalleri civarında, kuzeybatı kesimlerde ise mevsim normallerinin üzerinde seyrediyor.

Hayat 29.12.2021, 09:22
Abone ol
O illerde olanlar dikkat! Meteoroloji 3 bölgede sağanak yağışı uyarısı verdi

Meteoroloji'den alınan bilgilere göre bugün denizlerde rüzgar Batı Karadeniz ve Ege'de kuvvetli esiyor. Diğer kıyılarda ise orta kuvvet ve altında esmesi bekleniyor. Marmara Bölgesi sağanak yağışlı. Sıcaklık İstanbul’da 14, Bursa’da 19 derece ölçülüyor. Perşembe günü yağış dar bir alanda bekleniyor.

HAVA NASIL OLACAK?

Ege Bölgesi'nde hava çok bulutlu ve sağanak yağışlı. Muğla dolaylarında bu yağışlara gök gürültüleri de eşlik edecek. Sıcaklık İzmir’de 17, Afyon’da 8 derece. Akdeniz Bölgesi'nin batı kesimleri sağanak yağışlı. Orta ve Doğu Akdeniz'de ise parçalı ve çok bulutlu bir gökyüzü var. Perşembe günü yağış orta kesimlere doğru ilerleyecek. İç Anadolu Bölgesi'nde sis etkili. Sıcaklık Ankara'da 7, Eskişehir'de 9 derece ölçülüyor. Sisin perşembe günü de etkisini sürdürmesi bekleniyor.

KARADENİZ BÖLGESİ PERŞEMBE GÜNÜ HAVA MEVSİM NORMALLERİNDE SEYREDECEK

Karadeniz Bölgesi'nde hava parçalı bulutlu, yer yer sis hakim. Sıcaklık Bolu’da 10, Samsun’da 16 derece. Perşembe günü sıcaklığın da gökyüzünün de durumunu koruması bekleniyor.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!