banner2

Nihat Hatipoğlu sahte hocalara karşı uyardı: 'Peygambere gerek yok Kur'an var' diyenlere itibar etmeyin

İlahiyatçı Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu, "Üzülerek söylüyorum; yanlış yolda olan Kuran-ı Kerime, peygambere saygısız olan ilahiyatçılar da çoğaldı. 'Peygambere gerek yok Kur'an var' diyenlere itibar etmeyin" ifadelerini kullandı. Hatipoğlu'nu görmek isteyenlerin yoğun katılımı dikkat çekti.

Hayat 27.04.2022, 01:32 27.04.2022, 02:47
Abone ol
Nihat Hatipoğlu sahte hocalara karşı uyardı: 'Peygambere gerek yok Kur'an var' diyenlere itibar etmeyin

Ehli sünnete düşman sahte dincilere dikkat! Sultangazi Belediyesi'nin bu akşam etkinliklerin konuğu olan Hatipoğlu uyardı...

"KURANI KERİM VE PEYGAMBERE SAYGISIZ İLAHİYATCILAR ÇOĞALDI"

DHA'nın haberine göre, 15 Temmuz Demokrasi ve Şehitler Meydanı'ndaki programda konuşma yapan Hatipoğlu, "Üniversiteleri yakından takip ediyorum. Üzülerek söylüyorum; yanlış yolda olan Kur'an-ı Kerime, peygambere saygısız olan ilahiyatçılar da çoğaldı. Bunlara dikkat edelim. Dini kimden ve nereden öğrendiğimize dikkat edelim. Diyanet'e güvenin. Diyanet Başkanlığı iyidir, ben de 35 yıl çalıştım. Diyanet Başkanlığı bu gibi operasyonlardan tek bir yara almadan sıyrılmış bugüne kadar. İnşallah bundan sonra da aynısı olur. 'Peygambere gerek yok Kur'an var' diyenlere itibar etmeyin" diye konuştu.

Davetlilerin oldukça ilgi gösterdiği Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu, soruları da cevaplandırdı.


Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!