banner2

Meteoroloji müjdeyi verdi! Bahar yurt genelinde kendini hissettirecek

Meteoroloji'nin hava tahmin raporuna göre, bahar yurt genelinde kendini hissettirmeye başlayacak. Sıcaklıklar, yurt genelinde 2 ilâ 8 derece yükselecek. İşte önümüzdeki 3 gün boyunca yurt genelinde hava durumu...

Hayat 22.04.2022, 10:33 22.04.2022, 10:33
Abone ol
Meteoroloji müjdeyi verdi! Bahar yurt genelinde kendini hissettirecek

Meteoroloji'nin hava tahmin raporuna göre, sağanak yağışların ve soğuğun ardından sıcak hava yurt genelinde etkili olacak. 

Yurt genelinde cumartesi günü başlayan sağanak yağışın ardından yarından itibaren sıcaklıklar hissedilir derecede artmaya başlayacak.

SICAKLIKLAR 8 DERECE ARTACAK

Bugün 15 derece olan İstanbul'da sıcaklık yarın 8 derece artarak 23 dereceye yükselecek. Başkent'te ise 17 derece olan sıcaklık yarın 4 derece artarak 21'e çıkacak. İzmir'de de artış olacak. 22 derece olan sıcaklık 3 derece artarak 25'e ulaşacak.

SAĞANAK YAĞIŞ BEKLENİYOR

Sıcaklıklar cumartesi günü de devam edecek ancak 21 derece olması beklenen İstanbul ile Marmara Bölgesi'nin batısında sağanak yağış bekleniyor. Başkent'te ise açık 25 derece, İzmir'de de güneşli 26 derece bir sıcaklık öngörülüyor.

PAZAR GÜNÜ HAVA GÜNEŞLİ

Tatilin son günü ise yurt genelinde açık ve sıcak bir hava bekleniyor. Pazar günü İstanbul'un 21, Ankara'nın 24, İzmir'in ise 26 derece olacağı tahmin ediliyor.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!