banner2

İtfaiye aracının merdivenine çıkarak evlilik teklifi yaptı

Amasya'nın Merzifon ilçesinde itfaiye çavuşu Murat Yüksel, nişanlısının, yaşadığı apartmanın 4'üncü katındaki balkona itfaiye aracının merdiveniyle çıkarak nişanlısına evlenme teklifinde bulundu.

Hayat 16.07.2021, 17:28 16.07.2021, 17:56
Abone ol

Merzifon Belediyesi İtfaiye Müdürlüğünde itfaiye çavuşu olan 34 yaşındaki Murat Yüksel, nişanlısı Melek Şerbetçi'ye yapacağı sürpriz evlilik teklifi için idareci ve çalışma arkadaşlarından yardım istedi.

Mahsen Mahallesi'ne siren sesleri çalan itfaiye aracıyla giden Yüksel, nişanlısının oturduğu apartmanın 4'üncü katına itfaiye aracının merdiveniyle çıktı.

Apartmanın önünde müzik eşliğinde konfeti patlatan, üzerinde itfaiye kıyafeti bulunan Yüksel, elinde çiçek buketi ve yüzükle nişanlısına evlilik teklifi yaptı.

Kendisini karşısında görünce şaşkınlık yaşayan nişanlısının teklifine "evet" demesinin ardından Yüksel, Şerbetçi'nin parmağına yüzük taktı. Çevredekiler de çifti alkışlarla tebrik etti.

Şerbetçi, AA muhabirine, çok mutlu ve heyecanlı olduğunu belirterek, "Bir şeyler yapacağım diye söylüyordu ama bu kadarını beklemiyordum. Çok şaşırdım. İşten gelmiştim. Bayağı bir sürpriz oldu benim için. İtfaiye aracı sesini duyduğumda ilk önce yangın var sandım ama evlilik teklifiyle karşılaştım." dedi.

Yüksel ise sürprizi arkadaşlarının desteğiyle hazırladığını anlatarak, "3 gün önce nişanlandık. Evlenme teklifi işinde damat adayları çıtayı bayağı yukarı taşıdı. Ben de mesleğimle alakalı nasıl bir şey yapabilirim diye düşündüm. Belediye Başkanımız, başkan yardımcılarımız ve itfaiye müdürlüğü ekibimizin desteğiyle böyle bir evlenme teklifi gerçekleştirdim. Hayalimi gerçekleştirdim, mutluyum." ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!