banner2

Eviniz yaza hazır mı? Birkaç küçük değişiklikle yuvanızı ferahlatın!

Yaz demek, ferahlık demek, yenilenmek demek. O zaman evlerimizi de rahatlatmanın vakti geldi de geçiyor. İşe, halıları kaldırmak ile başlayabilir, sonrasında evinizi rengarenk çiçeklerle doldurabilirsiniz...

Hayat 08.06.2022, 10:40 08.06.2022, 12:26
Abone ol
Eviniz yaza hazır mı? Birkaç küçük değişiklikle yuvanızı ferahlatın!

Nasıl ki kıyafetlerinizde değişiklikler yapıyorsanız, sıcak havalar için evlerinizde de yenilikler tasarlayabilirsiniz. Peki yaz için ev dekorasyonları nasıl olmalı? Ne gibi nesneler evi daha ferah gösterir? İşte cevaplar...

Evinize yazı getirmek için yapacağınız birkaç değişiklik hem sizin hem de yuvanızın enerjisini yenileyecek ve ayrıca daha serin bir ortam oluşturacaktır.

EVİNİZİ ÇİÇEKLERLE RENKLENDİRİN

Yenilenmeye evinizin uygun noktalarına koyacağınız bitkilerle başlayabilirsiniz. Dışarı çıktığınızda hissettiğiniz yaz ferahlığını böylelikle evinizde de yaşamış olacaksınız. 

Çiçek köşeleri oluşturabilir ya da tek tek konumlandırabilirsiniz. Özellikle masa ve sehpa üstleri, pencere kenarları ve balkonlar çok şık bir görüntü sunacaktır.

DUVAR KAĞITLARI FARKLI BİR HAVA KATACAK

Evinizdeki bir duvarı canlı tonlardaki farklı bir renge boyayabilir ya da çiçek desenli bir duvar kağıdıyla kaplayabilirsiniz. Böylelikle odanızda farklı bir stil yaratmış olursunuz.

HALILAR ARTIK BİRAZ DİNLENSİN

Ağır ve koyu renkli halıları kaldırarak evinizi ferahlatın. İsterseniz kilim gibi ince ve hafif halılarla ferah bir görüntü oluşturabilirsiniz. Tabii ki yazın kavurucu sıcaklarında hiç halı kullanmamak da seçenekler arasında.

KÜÇÜK DETAYLAR YÜZ GÜLDÜRÜR

Çiçekli bir masa örtüsü, renkli bir vazo, rengarenk bir perde evinizin tüm havasını bir anda değiştirebilir. Vazo, biblo, puf gibi mobilya ve dekoratif aksesuarlarla dilediğiniz konsepti kolayca oluşturabilirsiniz.

HER NOKTADA MUTLU ANLARINIZ OLSUN

Ölümsüzleştirdiğiniz güzel anlardan oluşan fotoğraflarla duvarlarınıza çerçevereler oluşturabilirsiniz...

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!