banner2

En sadık burç hangisi? 'Önceliğim sadakat' diyorsanız Boğa erkeği tam size göre!

Her kadın evleneceği erkeğin sadık, anlayışlı, zeki ve sevgi dolu olmasını ister. Burçlar bu konuda kadınlara bir nevi kılavuz görevi üstleniyor. Bir ilişkiye başlamadan önce burçlarına göre erkeklerin karakterleri nasıl olur öğrenmek istiyorsanız haberimizi muhakkak okuyun.

Hayat 01.07.2022, 12:22 01.07.2022, 12:42
Abone ol
En sadık burç hangisi? 'Önceliğim sadakat' diyorsanız Boğa erkeği tam size göre!

En sadık burç hangisi? Hangi burçtan erkekle evlenmeli? Bir kadını en çok hangi burçtan erkek mutlu eder? İşte cevaplar...

Sadık olsun, sevgi dolu olsun, zeki olsun... Liste uzayıp gidiyor. Kadınların aslında yakışıklılıktan veya maddi güçten çok iç güzelliğe önem verdiği, bilinen bir gerçek. Bir buluşmada erkeğe sorulan ilk 5 soru arasında bu yüzden burçlar var. Çünkü kadınlar bazen burç üzerinden yapacağı analizle ilişkiye devam etme kararı alabiliyor.

BOĞA ERKEKLERİ SADIKTIR

İlişkide veya evlilikte en önem verdiğim şey sadakat diyorsanız terciniz Boğa burcu erkeklerinden yana olmalı. Boğa erkekleri aldatmaktan hoşlanmaz ve hayatlarında istikrar ister. Sevdikleri kadınla beraber iyi zaman geçirmekten başka bir şey istemezler.

ROMANTİZM = YAY ERKEĞİ

Aşırı derecede romantik olan yay burcu erkekleri sizi mutlu edebilmek için mutlaka bir yol bulur. Bazen kıskançlığı tutsa da genel olarak sevdiği kadını önemser.

BALIK BURCU EVİNE DÜŞKÜN OLUR

Balık erkeği ise, partner rolünü oynamayı çok sever ve bunu oldukça ciddiye alır. Hem romantik bir eştir hem de ailesini maddi anlamda çekip çevirmeyi iyi becerir. Bazen çok hassas olabilirler.

OĞLAK ERKEĞİ KORUMACIDIR

Oğlak burcu erkeği adeta sevdiği kadını korumak kollamak için yaratılmıştır. Hem maddi hem manevi açıdan eşinin ihtiyaçlarını görmek için çırpınan bu erkekle yapılacak tartışmaların çoğu parayla ilgili olacaktır.

ASLAN İLE GÜLMEYE DOYMAZSINIZ

Aslan erkeği gülmeyi ve güldürmeyi çok sever. Oldukça sadık ve destekleyici olmakla beraber yüksek estetik anlayışı ile yapacağı görsel eleştiriler sizi bazen zorlayabilir.

YENGEÇLERİ EVDEN ÇIKARMAK ZOR

Yengeç erkekleri fazla evci olabilir. Eğer gezmeyi seven biriyseniz onu evden dışarı sürüklemek biraz zor olabilir.

İKİZLER ERKEĞİ ÇOK HASSAS

Zaman zaman aşırı derecede hassas ve içine kapanık olabilen İkizler erkeğinin ise en sevmediği şey saygısızlık. Üstelik bu burç erkeği hayatınızdan bir anda çıkmaz. İlk önce kafa olarak sizden uzaklaşır ve sonunda sizi terk eder.

AKREPLER GÜVEN VERMİYOR

Baştan çıkaran vaatleri ve dış görünümü ile sizi kendisine çeken Akrep erkeği, sadakat konusunda huzur verme ihtimali en düşük olan erkekler arasında. Bir Akrep erkeği ile ilişkide ve evlilikte güvende hissetmek oldukça zordur.

KOÇLAR TEK EŞLİLİĞİ SEVMİYOR    

Koç burcu erkeği sadakat konusunda en zayıf burçlardan biri. Tek eşli olmakta zorlanan ve evlilikte genellikle ilk aldatan taraf olan Koç burcu erkeği ile sadakat meselesini baştan konuşmanız gerekebilir. 

BAŞAK ERKEĞİ MÜKEMMELİYETÇİDİR

Başak erkeği hep yaptığında en iyisi olmak isteyen bir erkektir. Ama sadece bu değil. O sizin de hep en iyisi olmanızı bekler. İşte bazen hiç de gerçekçi olmayan bu tip beklentileri sizi zorlayabilir ve ilişkinizin altını dinamitleyebilir.

HAYALPEREST KOVALAR

Kova erkekleri evlendiklerinde evlilikten beklentileri ile ilgili akıllarında güçlü ve sabit bir fikir olur. Çoğu zaman ise bu beklentilerini gerçeğe dönüştürmek imkansızdır. Ayrıca evlilik konuları ile ilgili konuları konuşmayı pek sevmezler 

TERAZİ ERKEĞİ NEZAKETİ ABARTIYOR

Terazi erkekleri karizmatik ve çekicidir. O kadar naziktir ki, bazen nezaketin ayarını kaçırıp başka kadınlara da nazik olmaya çalışınca sadakat sorunları ortaya çıkabilir. 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!