DOLAR
9.3262 0.34
EURO
10.8452 0.18
ALTIN
533.44 0.90
BIST
1429.96 0.01

Dayak yiyen kadın için kimse kılını bile kıpırdatmadı

Hatay'da bir kadın palayla saldırıya uğradı; orada tavla oynayanlar istifini bile bozmadı.

Hayat 09.10.2021, 14:03 09.10.2021, 16:47
Dayak yiyen kadın için kimse kılını bile kıpırdatmadı

Hatay'da palalı bir magandanın yol ortasında bir kadına saldırdığı anlar güvenlik kamera görüntülerine yansıdı. 

Kaldırımda panik içinde koşturduğu görülen kadın, peşinden gelen kişinin saldırısından korumak için orada tavla oynayanlardan yardım istedi. 

Fakat kadının yardım çığlıkları karşılık bulmadı. Çaresiz kadın, kaldırımda tavla oynayanların bakışları altında, gözü dönmüş magandanın palalı saldırısına uğradı. 

Yediği darbelerin ardından yere düştüğü görülen kadına bir süre hiç kimsenin yardım etmemesi de dikkat çekti. SALDIRGAN YAKALANDI

Hatay Valiliği, tepki çeken görüntülerle ilgili açıklamada bulundu. Saldırganın yakalandığı, yaralı kadının da hayati tehlikesinin olmadığı belirtilen açıklamada, "Sosyal medyada görüntüleri paylaşılan kadına şiddet olayı ile ilgili, Valiliğimizce yapılan araştırmalar neticesinde olayın 08.10.2021 saat 16.00 sıralarında Antakya ilçemizde gerçekleştiği, şüphelinin emniyet birimlerimizin çalışmaları sonucunda yakalandığı, şiddete maruz kalan vatandaşımızın hayati tehlikesi olmadığı anlaşılmıştır. Kadına yapılan her türlü şiddetin karşısında olmakla beraber, kadına verilen değerin, her türlü fayda ve beklentinin ötesinde, insan haklarının bir gereği olarak bilir, kadına yönelik şiddet tedbirlerini sıfır tolerans ilkesiyle hayata etkin şekilde geçirmek için tüm birimlerimizce çalışmaya devam ediyoruz" denildi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
Günün Anketi Tümü
İstanbul'da son zamanlarda artan trafik sorununun sebebi nedir?