banner2

Bu tarihler Yay burcu için çok kritik! Kasım ayında Yay burcunu neler bekliyor?

Her yeni ayı karşılarken farklı beklentiler içine giriyoruz. İş, ilişki ve sağlık konusunda yeni ayın güzellikleri getirmesini temenni ediyoruz. Kasım ayı bu konuda özellikle Yay burçlarına ilaç gibi geleceğe benziyor. Astrolog Duygu Sevinç Sevin'e göre Kasım, yay burcuna değişim ve dönüşüm fırsatları getirecek.

Hayat 02.11.2022, 14:08
Abone ol
Bu tarihler Yay burcu için çok kritik! Kasım ayında Yay burcunu neler bekliyor?

Yay burcunu Kasım ayında neler bekliyor? Yay burcu Kasım ayında, iş, ilişki ve sağlık bakımından nasıl günler geçirecek? İşte cevaplar...

Yeni bir ayı karşıladık. Her ayda olduğu gibi Kasım'dan da herkesin farklı beklentileri var. Bu ayın değişimlere en açık olan burcu ise Yay. Hem iş hem sağlık hem ilişki açısından Yay'ları büyük bir dönüşüm ve değişimler bekliyor. 

5, 13 VE 19 KASIM'A DİKKAT!

Astrolog Duygu Sevinç Sevin, Yay burçları için 5, 13 ve 19 Kasım tarihlerinin çok önemli olduğunu dile getiriyor. Doğru kararlar verebilmek için biraz yoğun geçecek bu tarihleri kullanabilirsiniz. 

Yeniliklerin kağıda olduğu Kasım ayında yeni bir dernek, vakıf veya yardımlaşma ile ilgili adımlar atacak olan Yay burçları en çok kadın figürlerden yana destek görecek.  

YAY BURÇLARI KADINLARDAN DESTEK GÖRECEK

Aynı şekilde işle ilgili de Yayların özellikle kadınlardan destek göreceğiniz yeni bir dönem başlıyor. "Hobiyi işe dökeceğiniz bir zaman başlıyor" diyen Astrolog Sevin bu noktada iş yapma potansiyeli yüksek kadınlarla mutlaka görüşün, fırsatları değerlendirin tavsiyesinde bulunuyor. 

Sağlık konusunda özellikle kemiklere özen gösterilmesi gerektiğini vurgulayan Duygu Sevinç Sevin, sağlık problemleri yaşayanlar için "12 Kasım'dan sonra tamamlanma süreci başlıyor. Kontrollerin tamamlanacağı yeni bir döngüye başlayacağınız bir ay. Kendinizi daha sağlıklı hissedeceksiniz." şeklinde konuşuyor.

İLİŞKİLERDE FEVRİ DÖNEM SONA ERİYOR

Ünlü astroloğa göre Kasım ayı, Yaylar için ilişkilerle ilgili daha yumuşak bir dönem olacak. Her şeyin biraz daha rahat ve stabil şekkilde gittiği, fevri zamanların azaldığı ve kendinizi olgun hissettiğiniz bir dönem başlıyor. 

Duygu Sevinç Sevin, Yay burçlarına Kasım ayında şifa meditasyonları yapmalarını, 13-19 Kasım arasında kısa bir tatile çıkmalarını öneriyor.


 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!