DOLAR
13.73 0.47
EURO
15.57 0.41
ALTIN
783.18 0.85
BIST
1,911.22 1.66

Black Friday indirimleri, Hepsiburada, Trendyol, Amazon'da indirimler ne zaman? Black Friday'da hangi ürünlerde indirim var?

Black Friday'in yaklaşmasıyla birlikte global çapta ve ülkemizdeki e-ticaret siteleri de büyük indirimlere hazırlanıyor. Peki, Black Friday indirimleri ne zaman başlıyor? Hangi ürünlerde indirim var? Detaylar haberimizde...

Hayat 17.11.2021, 13:27 17.11.2021, 13:32
Black Friday indirimleri, Hepsiburada, Trendyol, Amazon'da indirimler ne zaman? Black Friday'da hangi ürünlerde indirim var?

Black Friday'e (Kara Cuma) sayılı günler kala büyük perakende şirketleri yüklü indirimlere hazırlanıyor. Alışveriş şirketlerinin aylar öncesinde hazırlandığı ve kullanıcıların indirim için sabırsızlandığı, Black Friday indirimleri ne zaman başlıyor? Trendyol, Hepsiburada ve Amazon'da indirimler ne zaman başlayacak? Black Friday'da hangi ürünlerde indirim olacak? Detaylar haberimizde...

BLACK FRİDAY İNDİRİMLERİ NE ZAMAN?

Son zamanlarda ABD ve İngiltere'de olduğu gibi ülkemizde de Black Friday'e ilgi oldukça arttı. Öyle ki ilk olarak büyük perakende ve e-ticaret şirketlerini saran bu furya son zamanlarda küçük esnafların bile kampanyalarında yer almaya başladı. Bu yıl Black Friday 21 Kasım 2021 tarihinde başlıyor.

TRENDYOL, AMAZON VE HEPSİBURADA 'BLACK FRİDAY' İNDİRİMLERİ NE ZAMAN?

Özellikle ülkemizde Trendyol, Hepsiburada ve Amazon gibi e-ticaret devlerinin bu pastada en büyük payın sahibi olduğu düşünülürse, elbette en çok bu şirketlerin indirimleri merak konusu oluyor. Her türlü ürünün yer aldığı bu şirketler de indirimlerin 21 Kasım 2021 tarihinde saat 00:00'da başlayacağı açıklandı. Sizlere tavsiyemiz, alacağınız ürünleri şimdiden sisteme eklemeniz ve alacağınız ürünlerin gerçekten indirimde olup olmadığını önceki fiyatlarla kıyaslamanız olacak.

BLACK FRİDAY'DA HANGİ ÜRÜNLER İNDİRİMDE?

Elbette birçok firma irili ufaklı çoğu üründe indirim yapsa da, ABD ve İngiltere'deki önceki durumlar göz önüne alınırsa, özellikle teknolojik ürünlerdeki indirimler dikkat çekiyor. Her ne kadar ülkemizdeki döviz kurunun yüksek olması indirimlerin yurt dışındaki kadar yansımalarını göremesek de gerçek rakamları 21 Kasım'da anlayabileceğiz.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!