banner2

8-14 Kasım haftalık burç yorumları

Bu hafta burcunuzu ne bekliyor? 8-14 Kasım haftası Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarının yorumları...

Hayat 08.11.2021, 12:00 08.11.2021, 22:50
Abone ol
8-14 Kasım haftalık burç yorumları

8 – 14 Kasım 2021 haftalık burç yorumları ne gösteriyor? Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burcunu bu hafta neler bekliyor? İşte bu haftann bur yorumları...

Koç burcu 8 – 14 Kasım haftalık burç yorumları

Koç burcu için bu hafta maddi konular bir kısıtlama unsuru olarak belirebilir. Finansal konuların merkezde yer alacağı bu dönemde, beklemediğiniz gelişmeler yaşayabilirsiniz. Kariyer ve iş planlamasında daha etkin ve gerçekçi yaklaşımlar sorunlarınıza çözüm olabilir. 

İşinizde bu hafta önemli adımlardan kaçının. Ancak yeni fikirler, projeler, seyahatler ve yeni planlar için kendinizde güç ve tutku bulabileceğiniz bir dönemdesiniz. Ancak sosyal ilişkilere dikkat edin. Daha çok diyaloğa geçmeli, konuşmalı ve düşüncelerinizi ve duygularınızı ifade etmelisiniz. Başkalarının onaylamayabileceğinden endişe etmeyin. Aksine sessiz kalırsanız itibarınızın geri dönülmez şekilde zarar göreceğinden endişe edin. 

Boğa burcu 8 – 14 Kasım haftalık burç yorumları

Otorite gezegeni Satürn'ün öfke ve hareket gezegeni Mars ile yaptığı kavuşum bu hafta bazı aksaklıkları beraberinde getirebilir. Kendinize negatif aksiyonların ortasında bulabilirsiniz. Bazen inandığınız şeyin arkasında durmak ve uzlaşmayı reddetmek gerekebilir. Ancak kontrolü sağlamaya çalışırken daha sonra sıkıntıya düşebileceğiniz gerilimler yaratmamaya dikkat edin. Olası kargaşalar iyi yönetilirse, mesleğinizde büyük başarılara kapı aralayabilir. 

İkizler burcu 8 – 14 Kasım haftalık burç yorumları

Yönetici gezegeniniz Merkür’ün Akrep burcuna geçmesi, iletişimizle ilgili bir takım sıkıntılı süreçler yaşayabileceğinizin habercisi olabilir. Kaygılarınızı büyüten, hedefinize ulaşmanızı engelleyen unsurları geride bırakmayı düşüneceğiniz bir hafta olabilir.

Üstesinden gelemeyeceğini düşündüğünüz durumlarda unutmamanız gereken şey, insanları ne kadar çok acele etmeye iterseniz, süreçler o kadar yavaşlar. Bu nedenle yalnız yürümek en iyisi olabilir. Başkalarının sizin kadar hızlı düşünmesini beklerseniz hayal kırıklığına uğrarsınız. Planlı ve stratejik hamlelerle süreci devam ettirin. Venüs'ün bu açıdan sizde uyandıracağı büyük aşk hayallerine de dikkat. 

Yengeç burcu 8 – 14 Kasım haftalık burç yorumları

Günlük işlerde performansınızı maksimize edebileceğinz bir hafta. Bu haftanın anahtar kelimeleri çözümler ve fırsatlar. Endişelerden sıyrılıp fırsatlara odaklanın. Ancak bu hafta finansal cepheye dikkat. Kendinizi finansal olarak sıkıntlı bir durumda görüyorsanız, bundan kurtulmanın tek yolu, para yönetimi becerileri sizinkinden çok daha iyi olan insanları dinlemek. Kemer sıkma zamanı gelmiş olabilir.

Ay’ın Oğlak burcundaki seyri duygularınızı manipüle edebilir. Duygusal tepkilerden kaçınmanız süreçleri hasarsız atlatmanızı sağlayacaklar. Kararlı olun ve mantığınızın sesine kulak verin. 

Aslan burcu 8 – 14 Kasım haftalık burç yorumları

Aslan burçları için çok belirsiz bir astral iklim. Merkür ve Satürn açısı sizin için  bir irade savaşını habercisi. Nazik ve sakin mizacınızın aksine, bu hafta gergin bir dönem yaşayabilirsiniz, sabırlı olun. hem iş hem de aile çevrenizde endişelerinizi paylaşan insanlarla güçlerinizi birleştirirseniz, kendinizi daha güvende hissedebilirsiniz.

İncitici veya kışkırtıcı davranışlardan kaçınmalı, krizlerin geçmesini beklemelisiniz. Bazı seçimler ruhsal ritminizi sarssa da mantığınıza ters gelen tüm dürtülere direnin.

Başak burcu 8 – 14 Kasım haftalık burç yorumları

Merkür bu hafta fikirlerinizi ve finansal kararlarınızı bulandırabilir. Ani ve çok düşünülmemiş adımlar atmak yerine temkinli olun. 8 Kasımı takip eden günler kendinize dair daha rahat bir sürece gireceksiniz. Ruhunuz daha parlak olacak ve maddi durumunuzu geliştirebileceğiniz fırsatlar doğacak.

Yönetici gezegeniniz Merkür ve Mars kavuşumu size yaratıcı bir başlatma enerjisi sunacak. Yeniliğe daha çok ihtiya duyduğunuz bir dönem. Güçleneceğiniz, daha görünür ve başarılı olacağınız günler çok uzak değil. 

Terazi burcu 8 – 14 Kasım haftalık burç yorumları

Profesyonel alanda çok çalkantılı bir hafta yaşayabilirsin. Girebileceğin tartışma ve gerilimler kolayca nahoş bir hal alabilir. Etrafta dolaşan karışıklıklara karşı uyumlu olma yolunu seçmende fayda var. Elindeki imkanları değerlendir ve makul duruşunu pekiştir.

Parasal genişlemen seni yeni harcamalara teşvik edebilir ancak temkini elden bırakmamakta fayda var. Haftanın ikinci yarısında ruhsal refahınız yükselecek, hem iş hem aile ortamınızı verimli bir şekilde yönetecek ve zorlukların üstesinden geleceksiniz. Bu hafta sizin için anahtar sözcük temkin, unutmayın. 

Akrep  burcu 8 – 14 Kasım haftalık burç yorumları

Bu hafta Mars'ın liderliğinde deli gibi çalışacak, enerjinizi maksimize edecek ve cesaretinize cesaret katacaksınız. Çalışma hızı ve üretiminiz artarken yaratıcılığınız da artacak. Kendinize cesaret vermek ve yaşama sevincinizi sürdürmek için kendinizi biraz şımartın. Gerekirse değişim için kapıyı biraz aralamalısınız.

İlişkiler anlamında da heyecan verici bir zaman dilimi sizi bekliyor olabilir.  Yeni karşılaşmalar hayatınıza beklenmedik etkiler yapabilir, hayallere dalmanıza neden olabilir. 

Yay burcu 8 – 14 Kasım haftalık burç yorumları

Zihinsel bağımsızlığınız, başkasının komutası altına girmenizi zorlaştırıyor olabilir. Bu hafta, Mars'ın desteğiyle, bireysel duygunuzu kullanabileceğiniz, yenilik yapabileceğiniz ve özgürce keşfedebileceğiniz bir sorumluluk pozisyonunu hayatınıza getirebilir.

Bir süredir yaşadığınız duygusal kapanmada sona gelmiş olabilirsiniz. Yüzleşmeler, ruhunuzu kirleten negatif etkilerden arınmanıza kapı aralayacak. Ruhsal ve zihinsel gevşeme, hayatınıza yeni planları taşıyabilir. Düşünün ve en doğru adımlarla yolunuza devam edin. 

Oğlak burcu 8 – 14 Kasım haftalık burç yorumları

Burcunuzda seyahat eden Venüs'ün yardımıyla, ilişkinizde sorunları gidermek için son zamanlarda gösterdiğiniz çabalar bu hafta meyvesini verecek. Hayatınızın iklimi gözle görülür şekilde yumuşayacak. Kendinizi biraz akışa bırakın ve hayatın sürprizlerinin sizi bulmasına izin verin. 

Bu hafta sizin için önemli olan projeleri tamamlama fırsatına da sahip olacaksınız. Durumu geliştirmek için çok çaba sarf edeceksiniz. İnatçı olarak tanımlanabilecek karakteriniz, kararlılık olarak tanımlanacak pozitif bir duruma evrilecek. Hazırsanız, yeni iş bağlantıları kuracağınız verimli bir dönem başlıyor. Mars'ın etkisiyle kazancınız artacak ancak sosyal ilişkilerin önünüze çıkmasına izin vermeyin. 

Kova burcu 8 – 14 Kasım haftalık burç yorumları

10 Kasım’da Ay burcunuza geçiş yapıyor. Duygusal olarak sıkıntılı ve zor günler kapıda. Sakinliği ve temkini elden bırakmayın, özellikle iş ortamınızda öfkenizin ele geçirdiği sözcüklerden kaçının. Bu hafta Kova burçları için bir dönüşümün kapısı aralanabilir. Kariyerinizde yeni planlamalar ve teklifler olabilir. Gözlerinizi ve kulaklarınızı sonuna kadar açık tuttuğunuz sürece maddi durumunuzu iyileştirme fırsatına sahip olacaksınız. Çünkü bu hafta anında ilginç yatırım fırsatları önünüze çıkabilir. Merkür yanınızda, biraz cesaret. 

Balık burcu 8 – 14 Kasım haftalık burç yorumları

Balık burçları için şanslı günler. Mars'ın Merkür ile kavuşumu, bugüne kadar çaba gösterdiğiniz konularda artık başarı zamanının geldiğine işaret ediyor. Başarınızın anahtarı, fikirden eyleme normalden çok daha hızlı bir şekilde gitmenizde. Ataleti üzerinizden atın ve hayallerinizi gerçekleştirmek için ilerleyin. Mevcut evrenizle ve gireceğiniz yeni evrelerle güçlü iletişimde bulunacağınız bir dönem. Kendinizi ve düşüncenizi anlatırken ifadelere dikkat. 

Parasal açıdan durumunuzu iyileştirme konusunda umut verici bir haftadasınız.  Büyük para hareketleri ve yatırımlar sizi bekliyor olabilir. Farkındalığınız yüksek olsun, ancak mantıksız harcamalar da yapmayın.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!