banner2

2024 yılbaşı ikramiyesi, tam, yarım, çeyrek bilet ne kadar? Milli Piyango yılbaşı büyük ikramiye tutarı ne kadar, kaç TL?

Yılbaşı gelenekleri arasında yer alan Milli Piyango çekilişi için heyecan dorukta. 2024 yılına özel düzenlenecek olan yılbaşı çekilişinin büyük ikramiye tutarı açıklandı ve bu bilgi merakla bekleniyordu. Çekilişe katılacak olanlar, büyük ikramiye tutarını öğrenmek ve hayallerini süsleyen ödül için heyecanlanmakta. Peki 2024 yılbaşı ikramiyesi, tam, yarım, çeyrek bilet ne kadar? Milli Piyango yılbaşı büyük ikramiye tutarı ne kadar, kaç TL?

Hayat 14.11.2023, 15:01 14.11.2023, 15:01
Abone ol
2024 yılbaşı ikramiyesi, tam, yarım, çeyrek bilet ne kadar? Milli Piyango yılbaşı büyük ikramiye tutarı ne kadar, kaç TL?

Milli Piyango İdaresi, 2024 yılı yılbaşı çekilişinin büyük ikramiye tutarını son dakika olarak duyurdu. Peki 2024 yılbaşı ikramiyesi, tam, yarım, çeyrek bilet ne kadar? Milli Piyango yılbaşı büyük ikramiye tutarı ne kadar, kaç TL?

MİLLİ PİYANGO YILBAŞI BÜYÜK İKRAMİYE TUTARI NE KADAR, KAÇ TL?

Yeni yılın ilk dakikalarında gerçekleştirilecek olan 2024 yılbaşı çekilişi için belirlenen büyük ikramiye tutarı, seyircileri heyecanlandırdı. Milli Piyango'nun düzenleyeceği çekilişte, büyük ikramiye 400 milyon TL olarak belirlendi. Katılımcılar, bu muazzam ödül için umut dolu bir bekleyiş içerisinde.

2024 YILBAŞI İKRAMİYESİ TAM, YARIM, ÇEYREK BİLET NE KADAR?

Milli Piyango, yılbaşı çekilişi için özel bilet fiyatlarını açıkladı. Buna göre;

Tam bilet fiyatı 400 TL,
Yarım bilet fiyatı 200 TL,
Çeyrek bilet fiyatı ise 100 TL
olarak belirlendi.

Katılımcılar, diledikleri büyüklükteki biletleriyle çekilişe katılma fırsatını değerlendirebilecekler.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!