13 Mayıs 2022 Cuma mesajları: Resimli cuma mesajları, dualı, güzel, hadisli cuma mesajları!

Mübarek cuma gününün gelmesiyle Müslümanlar birbirlerinin cuma gününü kutlamaya başlıyor. En güzel, en anlamlı, 13 Mayıs 2022 cuma mesajları, resimli cuma mesajlarını sizin için hazırladık. İşte resimli cuma mesajları, 2022 cuma mesajları, yeni cuma mesajları!

Hayat 13.05.2022, 09:19 13.05.2022, 09:19
Abone ol
13 Mayıs 2022 Cuma mesajları: Resimli cuma mesajları, dualı, güzel, hadisli cuma mesajları!

Müslüman alemi için kutsal olan cuma günü gelip çattı. Bu önemli gün için birbirlerine tebrik mesajları göndermek isteyen Müslümanlar için cuma mesajları hazırladık. İşte 2022 cuma mesajları, resimli cuma mesajları, anlamlı, dualı cuma mesajları haberimizde.

13 MAYIS 2022 CUMA MESAJLARI, RESİMLİ CUMA MESAJLARI NELERDİR?

Allah'ın nuruyla, ümmetini selamlayan nur yüzlü Peygamber'in (s.a.v) şefaati hepimizin üzerimize olsun. Hayırlı Cumalar.

Rabbim bu mübarek gün hürmetine günahlarımızı affetsin. Bizlere esenlik ve huzur versin. Selam ve dua ile, hayırlı Cumalar.

Dünyada bir olan sende çok olsun, kainatta damla olan sende okyanus olsun. El açıp dua etiğin her şey hayırlısıyla bugün kabul olsun. Hayırlı Cumalar dilerim.

Ey benim güzel Mevlam! Benim senden istediklerimi değil; senin bende görmek istediklerini bana yaşat. En iyisini sen bilirsin. Hayırlı Cumalar!

Güzellikler içinizi her daim aydınlatsın. Yüzünüzden ve yüreğinizden tebessüm eksik olmasın. Rabbim, sizleri ve bizleri sevdiği kullarından eylesin. Hayırlı Cumalar dilerim.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!