11 Mart 2022 hangi illerde okullar tatil? Kar tatili olan iller hangileri? Valilik son dakika duyurusu!

Türkiye geneli soğuk hava dalgası altına girdi. Bu durum sonrasında Valilikler kar tatili haberi yaptı. İstanbul, Bursa, Tekirdağ, Ankara gibi birçok ilde etkisini göstermeye başlayan kar yağışlarına karşı tedbir olarak eğitime kar tatili arası verdi. Peki 11 Mart 2022 hangi illerde okullar tatil? Kar tatili olan iller hangileri? Valilik son dakika duyurusu!

Hayat 10.03.2022, 10:43 10.03.2022, 10:59
Abone ol
11 Mart 2022 hangi illerde okullar tatil? Kar tatili olan iller hangileri? Valilik son dakika duyurusu!

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün tüm yurt için yaptığı soğuk hava uyarısı sonrası Valilikler eğitime ara verildiğini açıkladı. İstanbul, Bursa, Tekirdağ, Ankara gibi birçok ilde başlayan kar yağışlarına karşı okullar belli bir süre eğitime ara verdi. Bu haber sonrasında internette '11 Mart 2022 hangi illerde okullar tatil? Kar tatili olan iller hangileri? Valilik son dakika' araması yapmaya başladı. Peki 11 Mart 2022 hangi illerde okullar tatil? Kar tatili olan iller hangileri? Valilik son dakika duyurusu!

11 MART OKULLAR TATİL Mİ?

İstanbul Valiliği'nin açıklamasına göre yoğun kar yağışı nedeniyle İstanbul'daki okullarda eğitime dün ve bugün olmak üzere iki günlük ara verildi.

OKULLARDA KAR TATİLİ KAÇ GÜN SÜRECEK?

Valiliğin yaptığı açıklamaya göre okullar yüz yüze eğitime 14 Mart Pazartesi gününe kadar ara verdi. Valiliğin bildirisi şu şekilde;

"10 Mart Perşembe gününden 14 Mart Pazartesi gününe kadar ildeki bütün resmi ve özel temel eğitim ve orta öğretim kurumlarında, halk eğitim merkezlerinde, özel eğitim kurslarında ve diğer kurslarda yüz yüze eğitime ara verildi."

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!