banner2

Yunanistan gündeme bomba gibi düşen bu açıklamayla çalkalanıyor! 'Türk rastgele bir şey yapmaz'

Yunanistan'ın Ege'deki provokasyonları devam ederken, Yunanistan'ın yerel kanalı BlueSky TV spikeri İoannis Theodoratos'tan itiraf niteliğinde açıklamalar geldi. Türkiye ile Yunanistan arasındaki ilişkileri değerlendiren Theodoratos, 'Türk rastgele bir şey yapmaz. Ordularının bizden daha güçlü olduğu doğru. Ama onlar zaten her zaman bizden güçlüydüler' diye konuştu.

Gündem 30.09.2022, 14:50 30.09.2022, 15:08
Abone ol

Yunanistan Akdeniz ve Ege Denizi'nde Türkiye'ye karşı provokasyonlarına devam ederken Yunanistan'ın yerel kanallarından BlueSky TV spikeri Ioannis Theodoratos'tan itiraf niteliğinde açıklamalar geldi. 

'TÜRK RASTGELE BİR ŞEY YAPMAZ' 

Theodoratos Türkiye ile Yunanistan ilişkileri kapsamında yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi: 

Neo-Osmanlılar'ın tarihimizin belirli safhalarına saldırarak moralimizi bozmak adına tarihi nasıl kullandığını bir düşünün. Bunu aklında tutmalısın; Türk rastgele bir şey yapmaz. Türk, bir eylemde bulunmadan önce başarılı olacağından yüzde 100 emin olmalıdır. Biz de planın bizim tarafımızda ilerleyeceğinden yüzde 100 emin olmalıyız.

'TÜRKLER HER ZAMAN BİZDEN DAHA GÜÇLÜYDÜLER' 

Türkiye'nin her dönem Yunanistan'dan güçlü olduğunu belirten Theodoratos şöyle konuştu: 

Güç dengeleri hakkında sıkça duyduğum bir şey hakkında yorum yapmak istiyorum. Ordularının bizden daha güçlü olduğu doğru. Ama onlar zaten her zaman bizden güçlüydüler. 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!