banner2

Yolda kalan yolcuları AK Partili belediyelerin araçları evlerine ulaştırdı

Avcılar'da dört metrobüsün çarpıştığı kazada çok sayıda yolcu yaralanırken, metrobüs seferleri durduruldu. Ekrem İmamoğlu yönetimindeki İBB, bir kez daha sınıfta kaldı. Fatih, Kağıthane ve Beyoğlu Belediyesi'ne ait otobüsler E5 hattı boyunca yolda kalan yolcuları toplayarak evlerine ulaştırdı.

Gündem 09.09.2022, 23:05 10.09.2022, 00:35
Abone ol

Metrobüs yolunun Avrupa Yakası'nda trafiğe kapatılması nedeniyle hatta uzun araç kuyruğu oluşurken, duraklarda mağdur olan vatandaşlar, yürüyerek diğer toplu taşıma araçlarına ulaşmaya çalıştı.

Avcılar'da metrobüslerden inen vatandaşların D-100 karayoluna girmesi nedeniyle polis Ankara istikametini trafiğe kapattı.

FATİH, KAĞITHANE VE BEYOĞLU BELEDİYESİ VATANDAŞLARI EVİNE ULAŞTIRDI

Binlerce yolcu duraklarda mahsur kalırken, Fatih, Kağıthane ve Beyoğlu Belediyesi'ne ait otobüsler E5 hattı boyunca yolda kalan yolcuları toplayarak evlerine ulaştırdı.

Vatandaşların mağduriyetini gidermek için AK Partili ilçe belediyeler bölgeye ivedilikle otobüs sevk etti. AK Partili Fatih, Başakşehir, Beyoğlu, Güngören ve Kağıthane Belediyesi'ne bağlı otobüsler yolcuları gidecekleri yere kadar taşıma hizmeti başlattı. Metrobüs hattı boyunca çift taraflı olmak üzere ring seferler yapılıyor. AK Partili belediye otobüslerinin, metrobüs seferleri normale dönene kadar hizmet vereceği öğrenildi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!