Yola çıkacaklar bu haberi okumadan hareket etmeyin! İşte İstanbul'da 1 Mayıs nedeniyle kapatılan yollar ve alternatif güzergahlar!

1 Mayıs nedeniyle İstanbul'da kapatılan yollar ve alternatif güzergahlar, İstanbul Valiliği tarafından duyuruldu. İşte İstanbul'da 1 Mayıs nedeniyle kapatılan yollar ve alternatif güzergahlar!

Gündem 01.05.2022, 13:31
Yola çıkacaklar bu haberi okumadan hareket etmeyin! İşte İstanbul'da 1 Mayıs nedeniyle kapatılan yollar ve alternatif güzergahlar!

İstanbul Valiliği, Maltepe Etkinlik Alanı'nda düzenlenecek 1 Mayıs kutlaması nedeniyle kent genelinde 06.00 itibarıyla kapatılan yolları ve alternatif güzergahları açıkladı. İşte detaylar...

BEYOĞLU'NDA KAPATILAN YOLLAR

Yapılan açıklamaya göre Beyoğlu ilçesinde kapatılan yollar şöyle: "Sıraselviler Caddesi, Tak-ı Zafer Caddesi, Sadri Alışık Sokak, Atıf Yılmaz Caddesi, Balo Sokak-Turnacı Başı Caddesi-Zambak Sokak-Meşelik Sokak, Yeni Çarşı Caddesi-Kumbaracı Yokuşu, Asmalı Mescid Caddesi, Meşrutiyet Caddesi, Hamal Başı Caddesi, Kamer Hatun Caddesi, İlk Belediye Caddesi, Ensiz Sokak, İnönü Caddesi, Mete Caddesi."

Belirlenen alternatif güzergahlar ise şöyle:

"Refik Saydam Caddesi, Tarlabaşı Bulvarı, Meclis-i Mebusan Caddesi, Tersane Caddesi, Mebusan Yokuşu, Boğaz Kesen Caddesi, Defterdar Yokuşu."

ANADOLU YAKASI KAPATILAN YOLLAR

Anadolu Yakası'nda saat 06.00'dan itibaren kapatılan yollar ise şöyle: "Turgut Özal Bulvarı (Maltepe - Kartal Sahil Yolu) (Küçükyalı Maltepe Evlendirme Dairesi önü ile Kartal Çanakkale Caddesi Kavşağı arasında kalan kısım) ve bu caddeye çıkan tüm sokaklar."

Alternatif güzergah olarak ise D-100 Karayolu ile Maltepe Bağdat Caddesi olarak duyuruldu.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!