Yandex Metrica

Sitede Ara

YKS giriş belgesi nereden, nasıl alınır? Kalem ve silgi verilecek mi?

YKS giriş belgesi nereden, nasıl alınır? Kalem ve silgi verilecek mi?

Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) için geri sayım başladı. Sınavın hafta sonu gerçekleştirilecek olmasıyla birlikte adaylar, giriş saati ve sınav süresi gibi detayları merak ediyorlar. Peki, YKS giriş belgesi nereden, nasıl alınır? Kalem ve silgi verilecek mi?

Gündem

07.06.2024, 18:25

YKS giriş belgesi nereden, nasıl alınır? Kalem ve silgi verilecek mi? YKS 8-9 Haziran tarihlerinde olacak. 

2024-2025 Hazırlık eğitimi öğretmen maaşı ne kadar? Milli Eğitim Akademisi öğretmenler hazırlık eğitiminde kaç para maaş alacak? 2024-2025 Hazırlık eğitimi öğretmen maaşı ne kadar? Milli Eğitim Akademisi... Haberi Görüntüle

YKS GİRİŞ BELGESİ NEREDEN, NASIL ALINIR?

Adaylar, sınava girecekleri yer bilgisini içeren Sınava Giriş Belgesini, ÖSYM'nin resmi web sitesi olan https://ais.osym.gov.tr adresinden T.C. kimlik numarası ve aday şifresiyle temin edebilir.

TFF Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu kaç oy aldı? Mehmet Büyükekşi'ye kaç oy verildi? TFF Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu kaç oy aldı? Mehmet Büyükekşi'ye kaç... Haberi Görüntüle

KALEM VE SİLGİ VERİLECEK Mİ?

2024 Yükseköğretim Kurumları Sınavı'nda (YKS), adaylara sınavda kullanacakları kalem, silgi, kalemtıraş, şeker ve peçete ÖSYM tarafından temin edilecektir. Sınav binalarında herhangi bir eşyanın emanete alınmayacağı belirtildiğinden, adayların sınav binalarına gerekli belgeler dışında herhangi bir eşya veya araç gereç getirmemeleri önemlidir. Her bir sınav salonunda en az bir adet duvar saati, kalem, silgi, kalemtıraş gibi adayların ihtiyaç duyabileceği gereçler, ayrıca şeker ve peçete sağlanacaktır. Adaylar, sınav günü yanlarında şeffaf pet şişede su getirebilirler.

Habere Tepki Ver

1

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading