banner2

Yerli araba TOGG, CHP'lilerde nefret ve kin nöbetine dönüştü: TOGG AK Parti’nin projesidir, milli değil

CHP'li Gemlik Belediye Başkanı Mehmet Uğur Sertaslan, bağıra bağıra, kin ve nefret dolu bir dille, "TOGG AK Parti’nin projesidir. Milli falan değil" sözlerini sarf etti. Heykel dikerek milletin kaynaklarını heba eden CHP zihniyetinde vasıfsız siyasiler hüküm sürmeye devam ederken değişen muhalefette hiçbir şeyin olmadığı görüldü.

Gündem 07.04.2022, 21:55 15.04.2022, 14:46
Abone ol

CHP'deki milli düşmanlığın sebebi bir türlü anlaşılamıyor. Bu kez Gemlik Belediye Başkanı olan CHP'li Mehmet Uğur Sertaslan Türkiye'nin yerli otomobili TOGG'u hedef aldı.

Sanat ile uzaktan yakından alakası olamayan heykelleri dikmekten başka hiçbir proje üretemeyen CHP belediyeciliğinde vasat altı yöneticilerin saldırgan ve nefret dolu dili bir kez daha ortaya çıktı.

Türkiye'nin Otomobili Girişim Grubu'nun (TOGG) Bursa'nın Gemlik ilçesindeki üretim tesisinde çalışmalar hızla sürerken, otomobil Gemlik Belediye Meclisi'nin gündemine geldi.

CHP'Lİ GEMLİK BELEDİYE BAŞKANI: TOGG MİLLİ DEĞİL

Mecliste açıklamalar yapan Gemlik Belediye Başkanı CHP'li Mehmet Uğur Sertaslan, skandal ifadeler kullanarak, TOGG'un 'milli olmadığını' öne sürdü.

Sertaslan'ın, "TOGG milli falan değil. Beni sahiplenmeyeni ben de sahiplenmem. CHP'yi İYİ Parti'yi sahiplenmeyen TOGG’u ben sahiplenmem. TOGG’un resmini yapacakmışız, AK Parti’nin projesi o, milli falan değil" sözleri bazı meclis üyelerince tepkiyle karşılandı.

Sertaslan, tansiyonun yükselmesi sonrası meclis toplantısına 15 dakika ara verdi.

TOGG İLE FOTOĞRAFI ORTAYA ÇIKTI

Skandal sözlerin infiale neden olmasının ardından Sertaslan'ın, TOGG'un tanıtımı sırasında çektirdiği fotoğraflar gündem oldu.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!