banner2

Yeniden Refah Partisi oy oranları ne? Yeniden Refah Partisi Cumhur İttifakı'na katıldı mı?

Yeniden Refah Partisi'nin Cumhur İttifakı'na katılıp katılmayacağı netlik kazandı. Bugün önemli açıklamalarda bulunan Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, ''Parti ile yaptığımız istişareler ile birlikte milletvekili seçimlerine herhangi bir ittifaka dahil olmadan müstakil olarak gireceğiz'' Peki, Yeniden Refah Partisi oy oranları ne? Yeniden Refah Partisi Cumhur İttifakı'na katıldı mı?

Gündem 20.03.2023, 15:33
Abone ol
Yeniden Refah Partisi oy oranları ne? Yeniden Refah Partisi Cumhur İttifakı'na katıldı mı?

Tüm Türkiye 14 Mayıs seçimine odaklandı. Seçime 55 gün kala Ankara'da hareketlilik yükseldi. Cumhur İttifakı’na katılıp katılmayacağına dair son kararı Fatih Erbakan tüm kamuoyu ile paylaştı. Erbakan, "Yetkili kurullarımız ve teşkilatlarımızla gerçekleştirdiğimiz çok kapsamlı ve detaylı müzakereler sonucunda 14 Mayıs seçimlerinde herhangi bir ittifak içerisine girmeyeceğiz" kaydetti. Peki, Yeniden Refah Partisi oy oranları ne? Yeniden Refah Partisi Cumhur İttifakı'na katıldı mı?

YENİDEN REFAH PARTİSİ CUMHUR İTTİFAKI'NA KATILDI MI?

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, ''Aynı heyecanla bugün de yeniden Refah Partimiz yoluna emin adımlarla devam etmektedir. Bu yürüyüşte Partimiz kısa zamanda büyük mesafe almıştır. Kamuoyu bunun bilincindedir. En son 6 Kasım'da Ankara Arena'da gerçekleştirdiğimiz kongremiz 65 bin insanın katılımıyla Türk siyaset tarihine geçen bir kongre olarak geçti. Çok ciddi bir siyasi aktör olarak ciddi siyasi güç olarak girdiğimizin açık göstergesidir. Erbakan hocamız vefat ettiği zaman film bitti zannetmeyin demiştik, film yeni başlıyor.'' dedi.

"HERHANGİ BİR İTTİFAK İÇERİSİNE GİRMEYECEĞİZ"

Yeniden Refah Partisi Cumhur İttifakı'na katıldı mı? sorusunun cevabını bugün Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan açıkladı. Yetkili kurullarımız ve teşkilatlarımızla gerçekleştirdiğimiz çok kapsamlı ve detaylı müzakereler sonucunda 14 Mayıs seçimlerinde herhangi bir ittifak içerisine girmeyeceğiz. Seçimlere tüm seçim bölgelerinde herhangi bir ittifaka dahil olmadan girme kararı almış bulunuyoruz.

YENİDEN REFAH PARTİSİ OY ORANLARI NE?

Yeniden Refah Partisi'nin oy oranları henüz netlik kazanmadı. Netlik kazandığı vakit haberimize eklenecektir.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!