Yandex Metrica

Yaşları 3, 6 ve 11! Bursada baba vahşeti: Annelerinin terk ettiği çocuklarını öldürdü!

Yaşları 3, 6 ve 11! Bursada baba vahşeti: Annelerinin terk ettiği çocuklarını öldürdü!

Bursa'da yaşları 3, 6 ve 11 olan çocuklar babaları tarafından öldürüldü.  Cinayetleri itiraf eden baba gözaltına alınırken cinnet getirerek çocukları öldürdüğünü söyledi. 

Gündem

30.05.2024, 18:27

Kan donduran olay Bursa’da meydana geldi. 39 yaşındaki Murat K. Bursa emniyet müdürlüğü ek hizmet binasına giderek 3 çocuğunu öldürdüğünü söyledi.

Polis ekipleri katil babanın itirafı üzerine Çamlıca mahallesi bağlar Caddesi’nde cinayetin işlendiği eve gitti. Eve giren polisler üç çocuğun cansız bedeniyle karşılaştı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan UEFA'nın kararına tepki: Tamamen siyasi bir karar Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan UEFA'nın kararına tepki: Tamamen siyasi bir karar Haberi Görüntüle

İKİ ÇOCUĞUNU BOĞARAK BİRİNİ KESİCİ ALETLE ÖLDÜRDÜ 

Olay yerinde yapılan incelemeler sonucunda üç yaşındaki erkek çocuk ve ablasının boğularak, altı yaşındaki A.K.’nin ise kesici bir aletle öldürüldüğünü belirledi.

TÜİK açıkladı:Mayıs 2024 işsizlik oranı yüzde 8,4 TÜİK açıkladı:Mayıs 2024 işsizlik oranı yüzde 8,4 Haberi Görüntüle

CİNNET GETİRDİĞİNİ SÖYLEDİ

Cinayetleri itiraf eden baba gözaltına alınırken cinnet getirerek çocukları öldürdüğünü söyledi. Çocukların annelerinin ise bir süre önce onları terk edere Erzurum’a gittiği ortaya çıktı. 

Olay yerinde savcı ve olay yeri inceleme ekiplerinin yaptığı incelemenin ardından çocukların cansız bedenleri otopsi yapılmak üzere Bursa adli tıp kurumu morguna kaldırıldı. 

Adnan Oktar kaç sene hapis yatacak? Adnan Oktar ne zaman tahliye olur? Adnan Oktar kaç sene hapis yatacak? Adnan Oktar ne zaman... Haberi Görüntüle

"ÖNCE SESLER GELDİ SONRA O SESLER KESİLDİ"

Cesetler, cumhuriyet savcısının yaptığı incelemenin ardından otopsi yapılmak üzere Bursa Adli Tıp Kurumu Morgu'na kaldırıldı. Mahalle sakinleri, "Kendi halinde bir kişiydi. Kimseye zararı yoktu. Sabah evinden sesler geldi. Daha sonra kesildi. Olayı öğrenince inanamadık" dedi.

Son dakika... ÖSYM duyurdu: KPSS tercihleri başladı! Son dakika... ÖSYM duyurdu: KPSS tercihleri başladı! Haberi Görüntüle

İFADESİ ORTAYA ÇIKTI

Murat Kılıç'ın polisteki ifadesinde, "Eşim beni terk ettikten sonra bir süre yalnız yaşadım. Bir ay önce Erzurum'a gidip çocuklarımı alarak Bursa'ya döndüm. Bazı günler kızlarım ve oğlumu Yavuz Selim Mahallesi'nde oturan anneme teslim ediyordum. Salı günü de çocuklarımı yine anneme bıraktım. Çarşamba günü aldım. Evimizde, simit, poğaça alarak kahvaltı yapıyorduk. Masanın üzerinde duran bıçağı görünce içime bir şeyler oldu. Sonra, kızlarımı rastgele bıçaklayarak öldürdüm. Oğlumu ise boğdum. Kendime zarar verecektim. Bunu başaramadım. Sonra, polise giderek teslim olmaya karar verdim. Öyle de yaptım." dediği ortaya çıktı. 

 

Habere Tepki Ver

0

0

0

2

0

0

0

0

Yorumlar (0)

Zehra EVCİL

TRHaber.com - Gündem


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading