Yandex Metrica

Yasak aşk sonrası tehdit! Açığa alınan hakimle ilgili olay ifşalar: Uyuşturucu partisi rüşvet ne ararsan var

Yasak aşk sonrası tehdit! Açığa alınan hakimle ilgili olay ifşalar: Uyuşturucu partisi rüşvet ne ararsan var

Adana Adliyesinde görevliyken tehdit ve şantaj olaylarına adı karıştığı ifade edilen hakim Gül A, mesleğinin nüfuz ve itibarını kullanarak yaptığı bu işlemler nedeniyle açığa alınmış olup, başka bir dosya nedeniyle de ihraç edildi. Adana Adliyesi'nde görevli olduğu dönemde adı yasak aşk, tehdit ve şantaj olaylarına karışan hakimle ilgili bilinmeyen yeni detaylar ortaya çıktı.

Gündem

21.06.2024, 10:31

Adana Adliyesi'nde görevli olduğu dönemde adı yasak aşk, tehdit ve şantaj olaylarına karışan hakimle ilgili bilinmeyen yeni detaylar ortaya çıktı.

Evli ve 1 çocuk annesi G.A., isimli kadın hakim hayatını sürdürdüğü Adana'da kiracı olarak kaldığı sitenin yöneticisi Server Leventoğlu ile 2019 yılı Eylül ayında tanıştı. İkili daha sonrasında birliktelik yaşamaya başladı.

Kadın hakim bir gün Server Leventoğlu'na, "Benim bazı sıkıntılarım var. Sen güçlü bir erkeksin bana yardımcı olmanı istiyorum, ben daha önce Edirne'de görev yaptım. Orada görev yaparken hakkımda rüşvet iddialarında bulunduğu, sahtecilik yaptığımı söylediler. Senin beni bu suçlamalardan kurtarman, dosyalarımı kapattırman ve o kişilerden beni korumanı istiyorum" dedi.

5 yıl yasak aşk yaşadığı hakimin yardım çağrısına kayıtsız kalamayan Server Leventoğlu, bu süreçte cinsel birlikteliklerinin görüntülerini kaydedip karşılıklı olarak birbirleriyle paylaştı.

BYD ucuzlayacak mı? BYD Türkiye'de hangi modelleri üretecek? BYD ucuzlayacak mı? BYD Türkiye'de hangi modelleri üretecek? Haberi Görüntüle

TEHDİTLER ALMAYA BAŞLADI

Kadın hakimin başka erkeklerle de menfaat karşılığında ilişki yaşadığını öğrenen Server Leventoğlu, kadın hakimden ayrılmak istedi. Kadın hakimin gerçek yüzünü geç de olsa gören Server Leventoğlu, hakimi telefonla arayıp 5 yıl süren birlikteliklerini sona erdirip, kendisiyle iletişime geçmemesini aksi takdirde Cumhuriyet Savcılığına şikayette bulunacağını söyledi. Bunun üzerine Server Leventoğlu  Mayıs ayında tehdit edilmeye başladı.

Son dakika... Türkiye, Suriye'nin kuzeyinde bulunan bütün sınır kapılarını kapattı Son dakika... Türkiye, Suriye'nin kuzeyinde bulunan bütün sınır kapılarını kapattı Haberi Görüntüle

"DİKKAT ET, ÖLDÜRÜLEBİLİRSİN"

Yaşanan bu gelişmelerin ardından Galericiler Sitesi'nde bir iş yerine giden Leventoğlu'nu karşılayan iki kişi tarafından tehdit edildi. İki şahıs, Leventoğlu'na "Sende hakime hanımın videoları varmış, bunların silmen gerekiyor. İş yerine girerken veya çıkarken öldürülebilirsin, bu işleri başkaları yapacak" dedi. Bunun üzerine Leventoğlu, kadın hakim hakkında şikayetçi oldu.

Dilan Polat davasında yeni gelişme! Aile bireylerine ait sahte şirketler incelendi! Ağır ceza mahkemesi kararını verdi! Dilan Polat davasında yeni gelişme! Aile bireylerine ait sahte şirketler... Haberi Görüntüle

500 MİLYON LİRA RÜŞVET

Server Leventoğlu'nun şikayeti üzerine hakim hakkında HSK 1. Dairesi tarafından soruşturma izni verildi. Hakimin Osmaniye Asliye Ceza Mahkemesinde 'akaryakıt kaçakçılığı' iddiasıyla yargılanan sanıktan beraat etmesi karşılığında 500 milyon lira rüşvet aldığı iddia edildi.

Hakimin yargılaması olan kişiye Edirne ilinde birlikte görev yaptığı Cumhuriyet Savcısı F.A.'nın duruşmada beraat mütalaasında bulunup beraat kararı verdireceğini belirtip 500 milyon talep ederek parayı elden teslim aldığı, o Cumhuriyet Savcısının yargılanan sanık hakkında beraat kararı verilmesi yönünde talepte bulunduğu, ancak o celse karar verilmeyip sonraki celsede başka bir Cumhuriyet Savcısının mahkumiyet mütalaasında bulunmasıyla ceza aldığı ortaya çıktı.

Sanığın hakime hem para verip hem de ceza aldığını söylemesi üzerine ise kadın hakimin, "Kafaya takma, istinaf sürecinde beraat kararı çıkartırız" dediği iddia edildi.

Fenomen Neslim-İnanç Gören operasyonunda yeni detaylar: Bakın insanları nasıl kandırmışlar Fenomen Neslim-İnanç Gören operasyonunda yeni detaylar: Bakın insanları nasıl kandırmışlar Haberi Görüntüle

ADLİ EMANETTEN UYUŞTURUCU TEMİN ETMİŞ

Ayrıca hakimin bir özel hastaneden reçetesiz olarak uyuşturucu özelliği bulunan ilaç temin edip içtiği, pandemi döneminde nöbeti olduğu hafta sonu adli emanetten aldığı metanfetamin maddesi ihtiva eden hapları kullanması nedeniyle nöbetini başka bir hakimle görüşerek değiştirdiği ortaya çıktı. Kadın hakim, bir Cumhuriyet Başsavcı vekili, bir Ağır Ceza Mahkemesi Hakimi ve bir Asliye Ceza Mahkemesi Hakimi ile birlikte içki içip Başsavcı vekilinin adli emanet deposundan çıkarttığı metanfetamin olarak bilinen uyuşturucuyu kullanıp birlikte parti yaptıkları belirlendi.

Ölüm döşeğindeyken gerçeği söyledi: DNA testiyle gelen tazminat! Meğerse gerçek babası... Ölüm döşeğindeyken gerçeği söyledi: DNA testiyle gelen tazminat! Meğerse gerçek... Haberi Görüntüle

AÇIĞA ALINDI

Adalet Bakanlığı, hakimin açığa alındığını ve başka bir dosya nedeniyle de ihraç edildiğini duyurdu. Bakanlıktan yapılan açıklamada şu ifadeler yer aldı:

"Adana Adliyesi'nde görevliyken tehdit ve şantaj olaylarına adı karıştığı ifade edilen hakim G.A., mesleğinin nüfuz ve itibarını kullanarak yaptığı bu işlemler nedeniyle açığa alınmış olup, başka bir dosya nedeniyle de ihraç edilmiştir."

KPSS lisans sınav giriş yerleri açıklandı mı? KPSS sınav yeri sorgulama ekranı! KPSS lisans sınav giriş yerleri açıklandı mı? KPSS sınav yeri... Haberi Görüntüle

"EVLİ OLDUĞUNU BİLMİYORDUM"

Olayla ilgili konuşan Server Leventoğlu, "Beni güçlü görüp benimle yakınlaştı. Benimle yemek yeme teklifinde bulundu. Yemekten sonra ağlamaya başladı. Sonra ilişkimiz başladı. 4-5 sene sürdü ilişkimiz. İlk başta ben evli olduğunu bilmiyordum ama sonra kocası olduğunu öğrendim. Benden sürekli yardım istedi. Gidip savcılığa suç duyurusunda bulundum. Kocası bu ilişkiye rıza gösteriyordu. Oğluna bir şirket kurdurduk. Bugün dahi hakim beni arayıp tehdit ediyor. Beni intihara zorlamaya çalışıyor. Ben bu kadının birtakım insanlarla irtibata geçip kendisini kullandırdığını öğrendiğim an bırakmak istedim. Böyle bir ilişkiyi hazmedemedim" dedi.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

1

Yorumlar (0)

Recep KIYATSIL

TRHaber.com - Gündem


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading