banner2

Yapılan slogana duyunca kayıtsız kalamayan Bakan Akar, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı aradı

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Gençlerle görüşme sırasında ‘Reis’i ara’ sloganlarının atılması üzerine Bakan Akar Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı telefonla aradı.

Gündem 03.12.2022, 00:47
Abone ol
Yapılan slogana duyunca kayıtsız kalamayan Bakan Akar, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı aradı

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar Çanakkale'de 'İlk Oyum Erdoğan’a İlk Oyum AK Parti'ye programına katıldı. Gençlerle görüşme sırasında ‘Reis’i ara’ sloganlarının atılması üzerine Bakan Akar Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı telefonla aradı. Erdoğan görüşmede, "Çanakkaleli kardeşlerim artık 2023’te özellikle sadece şu köprüyü, İzmir yollarını anlatsalar yeter. Alt yapısı ile üst yapısı ile Çanakkale ‘yol medeniyettir’ diyenlerin en önemli zenginliğidir.” ifadelerini kullandı.

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, gençlerle bir araya geldiği programda, ‘Reis’i ara’ sloganlarını üzerine Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı telefonla arayarak gençlerle görüştürdü. Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, AK Parti’nin Çanakkale Gençlik Merkezi’ndeki, “İlk Oyum Erdoğan’a İlk Oyum AK Parti”ye programına katıldı. Gençlerle bir araya gelen, onların sorularını yanıtlayan Bakan Akar, salondakilerin “Reis’i ara” sloganlarının ardından Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı telefonla aradı.

ERDOĞAN GENÇLERE SEVGİSİNİ İLETTİ 

Bakan Akar ile görüşen Cumhurbaşkanı Erdoğan daha sonra gençlere hitap etti. Programa katılan gençlere sevgilerini ileterek sözlerine başlayan Erdoğan, şunları söyledi:

“Buluşmanın Çanakkale için yeni bir dirilişe, uyanışa vesile olmasını diliyorum. Dönemimiz içinde, 20 yılda Çanakkale, AK Parti iktidarı ile Cumhur İttifakı ile çok ciddi yatırımlara şahit oldu. Bunun da taç noktasındaki en önemli yatırımı 1915 Çanakkale Köprüsü olmuştur. Bu köprü ile Avrupa, Asya birbirine çok daha farklı bir şekilde bağlanmıştır. Feribotlarla orada yaşanan çileleri gayet iyi bilen biri olarak Çanakkaleli kardeşlerim artık 2023’te özellikle sadece şu köprüyü, İzmir yollarını anlatsalar yeter. Alt yapısı ile üst yapısı ile Çanakkale ‘yol medeniyettir’ diyenlerin en önemli zenginliğidir.”

Sözlerinin sonunda gençlere bir kez daha selamlarını ileten Cumhurbaşkanı Erdoğan, toplantının hayırlı olması temennisinde bulundu.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!