banner2

Yapı Kredi neden giriş yapılmıyor? Yapı Kredi çöktü mü, ne zaman düzelir?

Yapı Kredi uygulamasına 17 Mart günü giriş yapılmasında sorunlar meydana geliyor. Binlerce müşteri uygulamaya girerken hata ile karşı karşıya kaldı. Sonrasında ise arama motorlarına yönelen müşteriler, Yapı Kredi neden giriş yapılmıyor? Yapı Kredi çöktü mü, ne zaman düzelir? sorularına yanıt arıyor.

Gündem 17.03.2023, 14:16
Abone ol
Yapı Kredi neden giriş yapılmıyor? Yapı Kredi çöktü mü, ne zaman düzelir?

Yapı Kredi'nin çöktüğüne dair internette paylaşımlar yapılmaya başlandı. Bankanın müşterileri bireysel bankacılık işlemleri için mobil uygulamaya giremiyor. İşlem yapmak için uygulamaya giremeyen müşteriler girebilmek için müşteri hizmetlerini arıyor. Peki, Yapı Kredi neden giriş yapılmıyor? Yapı Kredi çöktü mü, ne zaman düzelir?

YAPI KREDİ ÇÖKTÜ MÜ, NE ZAMAN DÜZELİR?

Yapı Kredi çöktü mü, ne zaman düzelir? Yapı Kredi mobil uygulamasına giriş yapmayan bazı kullanıcılar bu sorunun neden kaynaklandığını ve ne zama n düzeleceğini merak ediyor. Yapı Kredi'den resmi açıklama geldi. Yapılan açıklamada problemin giderilmesi için çalışıldığı belirtildi.

YAPI KREDİ DÜZELDİ Mİ, AÇIKLAMA GELDİ Mİ?

Yaşanan probleme dair Yapı Kredi'den açıklama geldi. Yapı Kredi'den yapılan açıklamada problemin giderilmesi için çalışıldığı belirtildi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!