Yandex Metrica

Sitede Ara

VGM çok sayıda personel alacak! Resmi Gazete'de yayımlandı: Başvuru tarihleri belli oldu

VGM çok sayıda personel alacak! Resmi Gazete'de yayımlandı: Başvuru tarihleri belli oldu

Kültür ve Turizm Bakanlığı'na bağlı Vakıflar Genel Müdürlüğü personel alımı için ilana çıktı. Resmi Gazete'de yayımlanan ilana göre, 122 personel alınacak. 

Gündem

30.05.2024, 02:13

Vakıflar Genel Müdürlüğü (VGM) yayınladığı ilanla çok sayıda personel alımı yapacağını duyurdu. VGM, mühendis, sosyal çalışmacı, koruma ve güvenlik görevlisi, büro personeli, avukat, temizlik görevlisi ve şoför olmak üzere toplam 122 sözleşmeli personel alımı yapılacak.

VGM'nin personel alımına ilişkin ilan Resmi Gazete'de yayımlandı. İlana göre, 2022 KPSS puanı ile 18-35 yaş aralığında bulunan 33 büro personeli, 5 avukat, 10 mühendis, 4 sosyal çalışmacı, 39 koruma ve güvenlik görevlisi, 24 temizlik görevlisi, 7 de şoför alınacak.

PKK çembere alındı! Örgüt Metina ve Zap arasına sıkıştı: TSK son darbeye hazırlanıyor PKK çembere alındı! Örgüt Metina ve Zap arasına sıkıştı: TSK... Haberi Görüntüle

BAŞVURULAR NEREDEN YAPILACAK?

Vakıflar Genel Müdürlüğü personel alım ilanına nasıl ve nereden başvurulacağı merak ediliyor. Başvurular e-Devlet'te Vakıflar Genel Müdürlüğü-Kariyer Kapısı Kamu İşe Alım ve Kariyer Kapısı üzerinden 9 Haziran'a kadar yapılabilecek. İşe alım için şahsen başvuru alınmayacak, posta veya diğer yollarla yapılan müracaatlar da kabul edilmeyecek.

Alıma başvurmak isteyen adaylar sadece bir ilde yapılacak alıma başvuru yapabilecek. Öte yandan öğrenim durumuna göre bir pozisyon için başvuruda bulunulabilecek.

Habere Tepki Ver

1

0

0

0

0

0

0

0

Muhammed Öylek

TRHaber.com - Gündem


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading