banner2

Vefa Salman'ın Kılıçdaroğlu'na hitabı dalga konusu olmuştu! Şahan Gökbakar bile tepkisiz kalamadı

Geçtiğimiz gün Yalova'da grup toplantısını gerçekleştiren CHP'de Vefa Salman'ın sözleri dalga konusu oldu. Salman'ın Kılıçdaroğlu'nu sahneye çağırdığı sırada 'Sayın Genel Cumhurbaşkanımız' cümlesi çok konuşuldu. Olayla ilgili paylaşım yapan Şahan Gökbakar o sözleri ti'ye aldı.

Gündem 18.08.2022, 09:07
Abone ol
Vefa Salman'ın Kılıçdaroğlu'na hitabı dalga konusu olmuştu! Şahan Gökbakar bile tepkisiz kalamadı

CHP'nin geçtiğimiz gün Yalova'da gerçekleştirdiği grup toplantısı çok olaylı geçti. CHP'li eski Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman'ın Kemla Kılıçdaroğlu'nu sahneye davet ederken kullandığı 'Sayın Genel Cumhrbaşkanımız' hitabı hem tepki topladı hem de dalga konusu oldu. 

GÖKBAKAR'DAN Tİ'YE ALAN PAYLAŞIM

Konuyla alakalı sosyal medya hesabından paylaşım yapan komedyen Şahan Gökbakar olayı adeta tiye aldı.

Gökbakar, ''Yalova'da eski belediye başkanı, Kemal Kılıçdaroğlu'na hoş geldiniz konuşması yaptı. Sayın Genel Cumhurbaşkanımız hoş geldiniz' dedi... Kemal bey de gururla ve hoşuna gide gide alkışladı...' ifadelerini kullandı.

VEFA SALMAN NE DEMİŞTİ?

Yalova'da gerçekkleşen CHP Grup Toplantısı'nda Yalova eski Belediye Başkanı Vefa Salman sözleriyle gündeme damga vurdu. Salman, '' Hepiniz sayın genel Cumhurbaşkanımızın konuşmasını bekliyorsunuz. 14. Cumhurbaşkanımızın. Ağzınız, yüreğiniz, beyniniz, hepiniz alışsın. Ben sokakta gezmeye devam ediyorum. Bunu kendi fikrim olarak değil sokağın sesi olarak dile getiriyorum.'' sözlerini sarf etmişti. 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!