banner2

Vatandaştan CHP’ye ‘Özel’ tepki: Siz 6’lı değil 8’li masasınız!

Düzce İl Başkanlığı'nı ziyaret eden CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel bir çay ocağında vatandaşlarla sohbet etti. Kahvehanedeki bir vatandaş Özgür Özel'i görünce kendisine tepki göstererek "Siz altılı masa değil, sekizli masasınız. Bir de lideriniz var; Biden mi bidon mu? PKK ile ilginizi kesin." dedi.

Gündem 26.10.2022, 22:02 26.10.2022, 23:53
Abone ol
Vatandaştan CHP’ye ‘Özel’ tepki: Siz 6’lı değil 8’li masasınız!

CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, Düzce'de ziyaretler gerçekleştirdi. Özel, CHP İstanbul Milletvekili Mahmut Tanal ile partisinin Düzce İl Başkanlığına gelerek İl Başkanı Semih Cemşit ile görüştü.

"SİZ ALTILI MASA DEĞİL SEKİZLİ MASASINIZ"

Ardından Özel ve beraberindekiler, İstanbul ve Gaziantep caddelerinde esnaf ziyareti gerçekleştirerek, vatandaşlarla sohbet etti.

Çay ocağında bir vatandaşın "Siz altılı masa değil, sekizli masasınız. Bir de lideriniz var; Biden mi bidon mu? Ben provokatör değilim. Bu memleketin has evladıyım. Bu memleketi bölmeye uğraşmayın. PKK ile ilginizi kesin. Ben CHP'liydim istifa ettim. Ben buralıyım, Anadolu çocuğuyum." sözleyiyle tepki gösterdi.

CHP'Lİ İSİMLER TARTIŞMAYA GİRDİ

Tepkisi devam eden vatandaş ile CHP İl Başkanı Semih Cemşit ve bazı parti yöneticileri arasında kısa süreli tartışma yaşandı.

7. VE 8. ORTAKLAR HDP İLE FETÖ

Başkan Erdoğan, Eylül ayında İstanbul'da AK Parti İl Danışma Meclisi toplantısında 6'lı muhalefetin 2 ortağının daha olduğuna dikkat çekmiş ve HDP ile FETÖ'ye işaret etmişti.

Erdoğan şunları söylemişti

"Topladığı 6'lı masanın etrafında oturanların her birinin ayrı ajandaya yazılı hesapları kendilerini ilgilendirir. Bu masanın altındaki PKK güdümündeki 7. ortağın hesabı kendini ilgilendirir. Masanın gerisinde ellerini ovuşturarak bekleyen 8. ortak FETÖ'nün hesabı kendilerini ilgilendirir. Masa projesinin, kim olduklarını az çok herkesin tahmin edeceği hatta alenen itiraf ettikleri üzere adresleri de belli olan asıl sahiplerinin hesapları da kendilerini ilgilendiriyor. Biz bunların hepsini takip ediyoruz ama hiçbirini kale almıyoruz."

.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!