Yandex Metrica

Sitede Ara

Van'da bayram namazı saat kaçta kılınacak 2024?

Van'da bayram namazı saat kaçta kılınacak 2024?

Van'da Kurban Bayramı namazı saat kaçta kılınacak? Diyanet, bayram namazı saatlerini il ve ilçe bazında yayınladı. Haziran ayında kutlanacak olan Kurban Bayramı'nın bayram namazı, 16 Haziran 2024 Pazar günü sabahın erken saatlerinde kılınacak. Dolayısıyla, Van'da Kurban Bayramı namazı da bu tarihte, sabahın ilk saatlerinde okunacak. Detaylı bilgi için Diyanet'in il il bayram namazı saatlerine başvurabilirsiniz.

Gündem

13.06.2024, 14:54

Van'da 2024 Kurban Bayramı namaz vakti ve il il bayram namazı saatleri vatandaşlar tarafından merak ediliyor. Diyanet tarafından belirlenen bayram namaz saatleri şehirler arasında farklılık gösteriyor. Kurban Bayramı'nın ilk gününde kılınacak olan bayram namazı için camilere gitmeye hazırlanan Müslümanlar, kendi illerindeki namaz saatlerini öğrenmek için araştırma yapıyor. Dolayısıyla, Van'daki bayram namazı saati de bu süreçte önem kazanıyor. Peki, Van'da bayram namazı saat kaçta kılınacak 2024?

Ekrem'in prensesi Sude Burhan, 'Ayetler bizi alakadar etmez' dedikten sonra ortadan kayboldu Ekrem'in prensesi Sude Burhan, 'Ayetler bizi alakadar etmez' dedikten sonra... Haberi Görüntüle

VAN'DA BAYRAM NAMAZI SAAT KAÇTA KILINACAK?

Bu yıl Kurban Bayramı namazı 16 Haziran Pazar günü kılınacak. Dolayısıyla, Van'da Kurban Bayramı namazı saat 05:16'da kılınacaktır.

İl il Kurban Bayramı namazı saatlerini öğrenmek için "https://namazvakitleri.diyanet.gov.tr/tr-TR" sitesinden öğrenebilirsiniz.

Habere Tepki Ver

1

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading