Yandex Metrica

Üsküdar'da Sağlık Bilimleri Üniversitesi binasının çatı katında yangın

Sağlık Bilimleri Üniversitesi binasının çatı katında yangın çıktı. Çıkan yangın, itfaiyenin müdahalesiyle kısa sürede kontrol altına alındı. Ekiplerin müdahalesi sırasında binanın kubbesi çöktü.

Gündem

10.07.2024, 14:48

Bugün öğle saatlerinde İstanbul'da Üsküdar Selimiye Tıbbiye Caddesi'nde bulunan üniversitenin tarihi binasının çatı katında henüz belirlenemeyen nedenle yangın çıktı.

İhbarın ardından olay yerine çok sayıda itfaiye, sağlık ve polis ekibi sevk edildi. Çıkan yangından dolayı Tıbbiye caddesi'ndeki trafik durma noktasına geldi.

Olası İstanbul depremi ne zaman? Naci Görür'den kıyamet senaryosu: Felaket olur Olası İstanbul depremi ne zaman? Naci Görür'den kıyamet senaryosu: Felaket... Haberi Görüntüle

YANGIN KONTROL ALTINA ALINDI

3 katlı tarihi binada alevlere müdahale eden ekipler, yangını kontrol altına aldı. Soğutma ve duman tahliye çalışmaları sürüyor.

AK Parti’nin önergesi kabul edildi: Hazırlık eğitiminde öğretmen maaşı bakın ne kadar olacak AK Parti’nin önergesi kabul edildi: Hazırlık eğitiminde öğretmen maaşı bakın... Haberi Görüntüle

KUBBE ÇÖKTÜ

İtfaiye ekiplerinin müdahalesi sırasında binanın yanan kubbesi çöktü. O anlar, kameraya yansıdı.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0

Yorumlar (0)

Recep KIYATSIL

TRHaber.com - Gündem


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading