Ünlü yazar resti çekti: Biz bu Amerika ile savaşırız! Sular başka türlü durulmayacak

Yunanistan'ı eyalet haline getiren ABD ile Türkiye arasında eninde sonunda bir savaş yaşanacağını söyleyen Atatürkçü yazar Nihat Genç, "Vatanımız için savaşacağız. Sular başka türlü durulmayacak" dedi.

Gündem 21.06.2022, 11:19

Altılı Masa'ya yönelik sert eleştirileriyle tanınan Atatürkçü yazar Nihat Genç, Yunanistan'a yoğun biçimde yığınak yapan ABD ordusu ile Türk ordusunun eninde sonunda savaşacağını söyledi. "Türkiye ile Amerika günümüzde savaşacak. Türkiye ile Amerika savaşmadan sular durulmayacak" diyen Genç, böyle bir olasılığın gerçekleşmesi halinde ABD ordusunun değil Ortadoğu'da kendi ülkesinde bile hedef olmaktan kaçamayacağını söyledi. 'Vatan' kavramının Türk milletinin varlık sebebi olduğuna vurgu yapan Genç, Veryansın TV'deki son yayınında şu mesajları verdi:

"Türkiye ile ABD arasında son hesaplaşma olmadan sular durulmaz. Amerika öyle ya da böyle Türkiye'nin siyasetini kirletmiştir, allak bullak etmiştir. Biz batı ile kültürel siyasi bağlara yine bağlı oluruz ama Amerika'nın bu sömürgeci politikalarına, 'ben ne dersem o olacak', 'şurada Kürt devleti olacak', 'burada şunu yapacaksın' gibi dayatmalara itirazların büyük bir savaşa yol açacağı kesindir. Bu net yani... 5 yıl sonra olur, 10 yıl sonra olur, hemen yarın olur ama bu olacak."

O VAKİT DEVREYE 57. ALAY GİRER

"Amerika silahlarına çok güveniyor. Bağdat'ta ne yaptın? Yeşil Bölge oluşturup içinde yaşadın, orada bile ananı şey yaptılar senin. Vietnam ortada. Afganistan ortada. Türk-Yunan savaşında birebir dövüş yaparsın ama olay Amerika'ya gelirse iş değişir. İşin içine 57. Alay da girer. 57. Alay nedir? Bir intikam tugayıdır, hepsi ölmüştür. Yani, kamikazeler devreye girecek." 

"Bu ülkenin işgali sözkonusu olduğunda her ay bin, iki bin, 3 bin, 50 bin, 100 bine yakın kamikaze ortaya çıkacak. Sen buna intihar bombacısı dersin, kendini öldüren adam dersin, düşmanın üstüne atlayan adam dersin, bu hem savaş sahasında hem de dünyanın her yerinde geçerli olur. Yaşatmazlar Amerika'yı. Öyle geldin, iki tane bomba attın, yok öyle bir şey. Allah o günleri göstermesin ama Türk milleti varolmak için 100 bin, 200 bin kamikazesini çıkartacak. Bunu çıkardığı zaman da dünyayı onlara dar eder. Amerika Amerika'da yaşayamaz."

"Onlar kaç milyon ölüyü göze alabiliyor? Bu millet atom bombası bile yese bunun bir varoluş ve beka mücadelesi olduğunun farkında. Günü geldiğinde bu milletin bir kamikaze gibi savaşacağı çok nettir."

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!