Ünlü sanatçıdan sürpriz karşılama! Cumhurbaşkanı Erdoğan destek olmuştu

AK Parti'nin 21. kuruluş yıl dönümü programı kapsamında Ankara'ya gelen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan'ı havalimanında sanatçı Hakan Taşıyan da vardı. Cumhurbaşkanı Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan, Taşıyan'a tedavi sürecinde destek olmuşlardı.

Gündem 15.08.2022, 22:49 16.08.2022, 00:56
Abone ol
Ünlü sanatçıdan sürpriz karşılama! Cumhurbaşkanı Erdoğan destek olmuştu

AK Parti'nin 21. kuruluş yıl dönümü programı kapsamında Ankara'ya gelen Başkan Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan, havalimanında Hakan Taşıyan ile partililer tarafından karşılandı.

Şarkıcı Hakan Taşıyan, geçtiğimiz yılın ekim ayında karaciğer sirozu ve böbrek yetmezliği tanısıyla hastaneye başvurmuş, Ankara Şehir Hastanesi'nde karaciğer ve böbrek nakli yapılmıştı.

7 AY SONRA TABURCU OLDU 

Yaklaşık 7 ay süren tedavi süreci sonrası taburcu olan Taşıyan, uzun zaman sonra AK Parti'nin 21.kuruluş yıl dönümü programında görüldü.

Başkan Recep Tayyip Erdoğan, ATO Congresium'da düzenlenen AK Parti 21. Kuruluş Yıl Dönümü Programı'na katılmak için eşi Emine Erdoğan ile birlikte Ankara'ya geldi.

Tedavi sürecinde kendisine destek olan Başkan Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan'ı yalnız bırakmayan Hakan Taşıyan, Esenboğa Havalimanı'ndaydı.

HAKAN TAŞIYAN'DAN ERDOĞAN'A KARŞILAMA

Erdoğan'ı Esenboğa Havalimanı'nda AK Parti Ankara İl Başkanı Hakan Han Özcan, şarkıcı Hakan Taşıyan ve partililer karşıladı.

O anlara ait görüntüleri Hakan Han Özcan, sosyal medya hesabından paylaştı.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!