banner2

Ünlü oyuncu isyan etti: Burada provokatörler var

Alevlerin vurduğu Marmaris'teki evinden yaptığı yayınlarla bölgedeki gelişmeleri anlatan ünlü oyuncu Şahan Gökbakar, sabotaj amacıyla bölgeye gelmiş çok sayıda provokatöre dikkat çekti.

Gündem 05.08.2021, 10:59 05.08.2021, 14:35
Abone ol

Muğla'nın Marmaris ilçesinde evi bulunan ve yangınlardan etkilenen Şahan Gökbakar sosyal medyadan paylaştığı videolarla yangına dikkat çekiyordu. Gökbakar son yayınladığı videoda bir taraftan yangınla uğraşırken diğer taraftan da bölgedeki provokatörlerle uğraştıklarına değinerek jandarmadan yardım istedi.

Muğla Marmaris'de 8 gündür devam eden orman yangınlarıyla mücadele devam ederken bölgede yazlık evi olan Şahan Gökbakar da günlerdir sosyal medya hesabından yaptığı çağrılarla hem söndürme çalışmalarına destek oluyor hem de alevlere erken müdahale edilmesi için uyarılarda bulunuyordu. Alevlerin evine dayandığı ünlü oyuncu, yayınladığı son videosunda bölgede provokatörler olduğuna işaret etti.

GÖREVLİLERE HAKARET EDİYORLAR

Ünlü oyuncu sosyal medyada paylaştığı videosunda gönüllü kisvesi altında bölgede provokatörler olduğunu ifade ederek şunları söyledi:
"Gönüllü kisvesi altında buraya provokatörler doluştu. Tipleri çok değişik. Botlara doluşup geliyorlar. Yangına müdahale edeceklermiş gibi ağaçlık alanda dolaşıyorlar ama hiçbir komut dinlemiyorlar. Arka tarafta ateşin üstüne gidiyorlar, kendilerini uyaran itfaiyecilere hakaret ediyorlar. Buradaki itfaiyenin, sahil güvenliğin, donanmanın komutanlarına hakaret ediyorlar. İtfaiyeden 3-4 kişiyi cinnete getirdiler." 

ADAMI AZ KALSIN GIRTLAKLIYORDUM

"Biz burada en az 200 kişi mücadele ediyoruz. Bu adamlar burada çalışıp efor sarf eden görevlilerin yemeklerini de yiyorlar. Evimin önündeki iskeleye oturmuş adam yemek yiyor. Yanından geçen bir arkadaşımızın bacağına vurup bir şeyler söyledi ve küfretti. Bunu görünce nevrim döndü. Bana da hakaret etti. 'Sana kadın eteği giydiririm' falan diye bağırdı. Adamı gırtlaklıyordum. Zaten yangınla uğraşıyoruz bir de provokatörler çıktı. Evimin bahçesinde garip garip kişiler dolaşıyor. Biz 200 kişiyiz daha fazla gönüllüyü de ihtiyaç yok burada. Marmaris jandarması ve emniyetinden rica ediyorum. Buraya asayiş ekipleri gönderin."

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!