Ümit Özdağ'dan akıl dışı provokasyon! Tuvalette sığınmacı tiyatrosu pes dedirtti

Irkçı paylaşımlarla sığınmacıları hedef haline getirerek, provokasyon içerikli paylaşımlarda bulunan Zafer Partisi Lideri Ümit Özdağ skandallarına bir yenisini ekledi. Esenyurt'ta bir cami tuvaletinden olduğunu iddia ettiği görüntüleri sosyal medya hesabından paylaşarak, ''Cami tuvaletinde uyuşturucu kullanan muhacirler' sözlerini kullandı. Özdağ'ın bu kurgu kokan paylaşımı için vatandaşlar 'tiyatro' yorumunu yaptı. Özdağ'a tepkiler çığ gibi...

Gündem 14.05.2022, 18:27 14.05.2022, 18:28
Abone ol
Ümit Özdağ'dan akıl dışı provokasyon! Tuvalette sığınmacı tiyatrosu pes dedirtti

Son günlerde sığınmacı düşmanlığıyla pr elde etmeye çalışan ve provokosyon içerikli paylaşımlarda bulunan Zafer Partisi lideri Ümit Özdağ yine skandala imza attı. 

TİYATRO KOKAN PAYLAŞIM

Sosyal medya hesabından paylaştığı görüntülerde,  Esenyurt'taki bir caminin tuvaletinde 'uyuşturucu kullanan muhacirler' diyerek şu kurgu kokan sözleri söyledi:

'Esenyurt’ta camii tuvaletlerinde uyuşturucu kullanan muhacirler.
Yerel basına ağır baskı uygulanarak sığınmacı/ kaçak haberleri yapmaları engelleniyor.
Suç kayıtları girilmiyor.
Türkler daha fazla suç işliyor yalanı utanmazca söyleniyor''

SKANDALA TEPKİLER ÇIĞ GİBİ

Özdağ'ın kalkıştığı bu provokasyon sosyal medyada tepkilere neden oldu. Tuvaletlerde kamera olmadığı bilinirken vatandaşlar Özdağ'ın bu görüntülere nasıl ulaştığını sorguladı.

Kullanıcılar tarafından yapılan yorumlarda, görüntülerin siyasette kullanmak için özenle kurgulandığı, mültecilerin peşine adam takıp sokakata takip ettirmek gibi birçok eleştiride bulunuldu.

İşte o tepkilerden bazıları;

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!