banner2

Uğur Dündar'dan Kemal Kılıçdaroğlu'na isyan: 'Bedelini ödeyeceksin'

CHP yandaşlığıyla tanınan deneyimli gazeteci Uğur Dündar, Kemal Kılıçdaroğlu'na yönelik olarak "Artık takım tutar gibi parti tutmaya son verdik! Sn. Kılıçdaroğlu da bedel ödeyecek. O gidecek, umut dolu gelecek, gençlerle gelecek..." ifadelerini kullandı.

Gündem 18.09.2023, 19:16 18.09.2023, 20:07
Abone ol
Uğur Dündar'dan Kemal Kılıçdaroğlu'na isyan: 'Bedelini ödeyeceksin'

Seçimden hezimetle ayrılan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun değişim çağrılarına kulaklarını tıkaması partide tepkilere neden olmuştu. 13 yıldır partinin başında olan ve hiçbir seçimi kazanamayan Kılıçdaroğlu'nu değiştirmek isteyen değişimciler kurultayda Özgür Özel'i aday gösterdi.

ÖZGÜR ÖZEL'İN ADAYLIĞI

Özgür Özel geçtiğimiz günlerde düzenlediği basın toplantısıyla CHP Genel Başkanlığı'na aday olduğunu resmen duyurdu. Tüm bunlar olup biterken Kılıçdaroğlu'na bir eleştiri de CHP yandaşlığıyla tanınan muhalif gazeteci Uğur Dündar'dan geldi. Dündar, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şu zamana dek iktidara muhalefet ettiğini ifade etti ve bu nedenle ağır bedeller ödediğini öne sürdü. Dündar, bedel ödese de mevcut muhalefetle hiçbir yere varılmayacağını belirtti.

"BEDELİNİ ÖDEYECEKSİN"

Uğur Dündar'ın Kemal Kılıçdaroğlu'nu hedef aldığı paylaşımda şu ifadeler yer alıyor:

"İktidara hep muhalefet ettik. İşimizden olduk, ağır bedeller ödedik. Linçler, hapis cezaları yedik. Ama bu muhalefetle bir arpa boyu yol gidemedik! Artık takım tutar gibi parti tutmaya son verdik! Sn. Kılıçdaroğlu da bedel ödeyecek. O gidecek, umut dolu gelecek, gençlerle gelecek..."

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!