Yandex Metrica

Üç ilde orman yangını: Ekipler müdahale ediyor!

Üç ilde orman yangını: Ekipler müdahale ediyor!

Bolu'nun Gerede ilçesinde çıkan orman yangını söndürülmeye çalışılırken iki yangın haberi de Ankara ve Adana'dan geldi. Kızılcahamam ve Kozan ilçesindeki yangınlara ekiplerin söndürme çalışmaları sürüyor.

Gündem

06.03.2024, 02:02

Bolu'nun Gerede ilçesinde çıkan orman yangınına ekipler müdahale ediyor. Gerede-Ankara yolu Aktaş bölgesinde ormanlık alanda yangın çıktı. Durumun bildirilmesi üzerine bölgeye itfaiye ve orman işletme müdürlüğü ekipleri sevk edildi.

MSB görüntüleri paylaştı: Teröristler böyle havaya uçuruldu MSB görüntüleri paylaştı: Teröristler böyle havaya uçuruldu Haberi Görüntüle

EKİPLER HAVADAN VE KARADAN MÜDAHALE EDİYOR 

Kozan ilçesinde çıkan orman yangını, havadan ve karadan müdahaleyle kontrol altına alınmaya çalışılıyor. Kalkumaç Mahallesi'ndeki ormanlık alanda henüz belirlenemeyen nedenle yangın çıktı. İhbar üzerine bölgeye 4 helikopter, 2 uçak 10 arazöz ile çok sayıda ekip sevk edildi.Ekipler, havadan ve karadan müdahaleyle yangını kontrol altına almaya çalışıyor. ızılcahamam ilçesi Meşeler yaylası mevkiinde orman yangını çıktı.Yangını söndürme çalışmaları sürüyor.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading