Yandex Metrica

Sitede Ara

Türkiye'den felaketle sarsılan ülkeye taziye mesajı: 'Kuveyt halkına içten taziyelerimizi sunuyoruz'

Türkiye'den felaketle sarsılan ülkeye taziye mesajı: 'Kuveyt halkına içten taziyelerimizi sunuyoruz'

Dışişleri Bakanlığı, yangın felaketi ile sarsılan Kuveyt için taziye mesajı yayımladı. Kuveyt'in Mankaf bölgesinde çıkan yangında çok sayıda insan hayatını kaybetmişti.   

Gündem

12.06.2024, 21:19

Türkiye, yangın felaketiyle sarsılan Kuveyt için taziye mesajı yayımladı. 

Dışişleri Bakanlığı'ndan yapılan yazılı açıklamada, Kuveyt halkı için taziye dileklerinde bulunuldu. Bakanlık açıklamasında Kuveyt'in Mankaf bölgesinde bir binada meydana gelen yangında çok sayıda kişinin hayatını kaybetmesinden derin üzüntü duyulduğu kaydedildi.

9 Temmuz bugün gram altın ne kadar? Gram altın yükseldi mi? 9 Temmuz bugün gram altın ne kadar? Gram altın yükseldi... Haberi Görüntüle

'KUVEYT HALKINA İÇTEN TAZİYELERİMİZİ SUNUYOR, ACİL ŞİFALAR DİLİYORUZ'

Açıklamada, "Hayatını kaybedenlerin ailelerine ve Kuveyt halkına içten taziyelerimizi sunuyor, yaralılara acil şifalar diliyoruz." ifadelerine yer verildi.

Sıcaklıklar arttıkça artıyor! Meteorolojiden 10 il için sarı kodlu uyarı: İşte 16 Temmuz hava durumu raporu... Sıcaklıklar arttıkça artıyor! Meteorolojiden 10 il için sarı kodlu uyarı:... Haberi Görüntüle

NE OLMUŞTU?

Kuveyt'in güneyindeki Ahmedi iline bağlı Mankaf bölgesinde yerel saatle 06.00'da çıkan yangında 49 kişi hayatını kaybetmiş, çok sayıda kişi yaralanmıştı.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0

Muhammed Öylek

TRHaber.com - Gündem


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading