banner2

Türkiye'de binlerce şubesi olan pizzacıdan skandal görüntüler! Ayaklarıyla temizlediler

Türkiye'de en çok tercih edilen ve 600 tane şubesi olan pizza zincirinin müşterilerinin midesini bulandıran bir video ortaya çıktı. Söz konusu videoda, pizzacı çalışanı pizza tahtalarını yere koyarak çıplak ayakla tazyikli suyla yıkadı.

Gündem 19.09.2022, 11:16 19.09.2022, 12:01
Abone ol

Türkiye'nin en çok tercih edilen ve 600 tane şubesi bulunan pizza zincirinin müşterilerinin midesini bulandıran bir video ortaya çıktı. 

AYAKLARIYLA YIKADI

Söz konusu videoda pizzacı çalışanı yere koyduğu pizza tahtalarını tazyikli suyla yıkarken aynı zamanda çıplak ayaklarıyla üstüne basıyor. 

'BÖYLE BİR YÖNTEM OLMAZ' 

Görüntülerle ilgili konuşan butik bir pizza işletmecisi Emin O. böyle bir yöntemin olamayacağını belirtti. Ayrıca Emin O. pizza tahtalarının özel olarak buharlı makinelerde yıkandığını ve sıklıkla yenilediklerini vurguladı. Görüntülerin kabul edilemez olduğunu vurgulan pizza işletmecisi Emin O. "Türkiye'nin önde gelen bir pizza şubesinde bu görüntüyü görmemiz, birçok açıdan gıdadaki denetimsizliğin hangi noktalara ulaştığını gözler önüne seriyor" ifadelerini kullandı.

SOSYAL MEDYADA TEPKİ ÇEKTİ 

600 şubesi bulunan pizza zincirinin sosyal medyada yayılan görüntüleri ortalığı ayağa kaldırırken binlerce vatandaş bu duruma tepki gösterdi.

Hızla yayılan videonun Türkiye gündemine oturması sonrası pizzacı yönetiminden bir açıklama gelmesi bekleniyor. 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!