Yandex Metrica

Türkiye Belediyeler Birliği Başkanlığı seçim sonuçları | Hangi aday kaç oy aldı?

Türkiye Belediyeler Birliği Başkanlığı seçim sonuçları | Hangi aday kaç oy aldı?

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç ile İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun yarıştığı Türkiye Belediyeler Birliği (TBB) başkanlığı için yapılan seçim sonuçlandı. Peki hangi aday kaç oy aldı?

Gündem

05.06.2024, 17:40

Türkiye Belediyeler Birliği (TBB) başkanlığı seçimi bugün yapıldı. Seçimde Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç ile İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu yarıştı. Seçimde 448’i CHP delegesi olan toplam 868 delege oy kullandı. 

15 Temmuz destanı Londra sokaklarında! LED ekranlı araçlar şehri dolaştı 15 Temmuz destanı Londra sokaklarında! LED ekranlı araçlar şehri dolaştı Haberi Görüntüle

TÜRKİYE BELEDİYELER BİRLİĞİ BAŞKANLIĞI SEÇİM SONUÇLARI

Türkiye Belediyeler Birliği'nin (TBB) seçimlerinde CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nu aday gösterdi. AK Parti Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç ise seçimde bir başka aday oldu. Ekrem İmamoğlu seçim sonuçlarına göre 515 oy ile başkan seçildi.

Sürücü profili değişecek! Ehliyette yaş sınırı güncellendi! Bu yaşa geldiğinizde araba kullanamayacaksınız! Sürücü profili değişecek! Ehliyette yaş sınırı güncellendi! Bu yaşa geldiğinizde... Haberi Görüntüle

HANGİ ADAY KAÇ OY ALDI?

515 oyla Türkiye Belediyeler Birliği Başkanı seçildi.

Türkiye Belediyeler Birliği Başkanlığı seçimlerinde Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç 250 oyda kaldı.

 

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0

Yorumlar (0)

Mehmet KARAKOCA

TRHaber.com - Gündem


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading