banner2

Türk Telekom abonelerine müjde! O işlem karşılığında ödeme yapılacak: 1 SMS yetiyor

Türk Telekom müşterilerine yapılacak kampanya dikkat çekti. O işlemle birlikte 30 TL para yatıyor. Kampanyaya katılmak için yapılacaklar belli oldu...

Gündem 29.05.2023, 12:07 29.05.2023, 16:04
Abone ol
Türk Telekom abonelerine müjde! O işlem karşılığında ödeme yapılacak: 1 SMS yetiyor

Türk Telekom, bayramda otobüs ile yola çıkacaklara özel kampanya yaptığını açıkladı. Otobüs biletinde yaptığınız 150 TL ve üzeri harcamalarda 30 TL indirim yapılan kampanya çok sevildi. Otobüs bileti kampanyası 15 Haziran tarihine kadar geçerli olacak ve Türk Telekom bireysel mobil, internet, ev telefonu ve Tivibu müşterilerine özel en uygun uygulamasından sahlanacak.

KAMPANYA KATILIMI İÇİN GEREKLİ OLANLAR

Türk Telekom'un kampanyasından yararlanmak isteyen müşteriler, çeşitli yöntemlerle kampanya kodunu elde edebilirler. Türk Telekom Uygulaması üzerinden "Şifre Al" butonuna tıklayarak ya da cep telefonlarından ENUYGUN boşluk TCKN yazıp 6262'ye kısa mesaj göndererek kampanya kodunu alabilirler. Bu kod, Enuygun ödeme sayfasında yer alan "İndirim Kodu Kullan" alanına girilerek kullanılabilir.

Kampanyanın geçerlilik süresi 15 Haziran 2023 tarihine kadar devam etmektedir. Kampanya koşulları arasında, indirim kodunun Enuygun ödeme sayfasında kullanılması gerektiği, sadece Türk Telekom bireysel mobil, internet, ev telefonu ve Tivibu müşterilerinin kampanyadan faydalanabileceği, kampanyanın diğer promosyonlar veya indirim kodlarıyla birleştirilemeyeceği, şifrelerin tek kullanımlık olduğu ve otobüs bileti iptal veya iade edildiğinde indirim hakkının sona ereceği yer almaktadır.

Kampanya stoklarla sınırlıdır ve her bir kişi yalnızca bir kez faydalanabilir. SMS ile katılım sağlanması durumunda mesaj ücreti katılımcı tarafından karşılanmalıdır. Türk Telekom Grubu, kısa mesaj fiyatlarında olası değişiklikleri yansıtma hakkını saklı tutmaktadır. Hem Enuygun hem de Türk Telekom Grubu, kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkına sahiptir. Bu kampanya, müşterilere avantajlar sunmak ve alışveriş deneyimlerini daha ekonomik hale getirmek amacıyla düzenlenmiştir.

Türk Telekom'un düzenlediği kampanya, müşterilere otobüs biletlerinde indirim fırsatı sunarken, aynı zamanda da Türk Telekom'un mobil, internet, ev telefonu ve Tivibu hizmetlerinden yararlanan bireysel müşterilere özel bir avantaj sağlamaktadır. Kampanyaya katılmak için müşterilerin kampanya kodunu alması ve Enuygun ödeme sayfasında kullanması gerekmektedir. Kampanya koşulları dikkatle takip edilmeli ve stoklarla sınırlı olan kampanyadan yalnızca bir kez faydalanılabileceği unutulmamalıdır. Bu kampanya, müşterilere ekonomik bir alışveriş deneyimi sunmayı hedeflemektedir.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!