banner2

Türk hacker grubundan İsveç televizyonuna mesaj: Hassas bilgileriniz elimizde

İsveç'te ırkçı ve İslam düşmanı Rasmus Paludan'ın Kur'an-ı Kerim yakma eyleminin ardından kendilerini milliyetçi bilgisayar korsanların olarak tanımlayan 'Türk Hacker Team', eylemlerin tekrarlanması halinde İsveçlilerin hassas kişisel bilgilerini paylaşacağını duyurdu.

Gündem 02.02.2023, 12:37 02.02.2023, 13:40
Abone ol
Türk hacker grubundan İsveç televizyonuna mesaj: Hassas bilgileriniz elimizde

İsveç'te ırkçı ve İslam düşmanın Rasmus Paludan'ın Kur'an-ı Kerim yakma eylemlerinin ardından Türk hacker grubu 'Türk Hacker Team', İsveç devlet televizyonu SVT Nyheter'e mail gönderdi ve polis koruması altında yapılan eylemlerin tekrarlanması halinde yapacaklarını bildirdi.

'MİLLİYETÇİ BİLGİSAYAR KORSANLARI' 

Türk Hacker Team'in mailinde şu ifadeler yer aldı:

Şayet bir kez daha Kur’an’a saygısızlık ederseniz, İsveçlilerin hassas kişisel bilgilerini yaymaya başlayacağız.

SVT Nyheter ise sosyal medyadan iletişim kurulan ve Türk Hacker Team'in sözcüsü olduğunu bildiren kişinin grubu milliyetçi bilgisayar korsanı grubu olarak tanımladığını belirtti.

'HASSAS BİLGİLERİNİZ ELİMİZDE'

Türk Hacker Team, İsveçlilere ait hassas kişisel verilere sahip olduğunu iddia ediyor. Hacker grubu geçtiğimiz hafta Stockholm'deki Türk Büyükelçiliği önünde Kur'an-ı Kerim yakılmasına cevaben İsveç'teki büyük web sitelerinden bazılarının geçici olark devre  dışı bırakılmasını üstenmişti. 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!