Yandex Metrica

Sitede Ara

TÜBİTAK 273 personel alacak! Başvurular 17 Nisan'a kadar yapılacak

TÜBİTAK 273 personel alacak! Başvurular 17 Nisan'a kadar yapılacak

Türkiye Bilimsel ve Teknoloji Araştırma Kurumu, çeşitli birimlerinde istihdam edilmek üzere 273 personel alımı gerçekleştirecek. Başvurular 17 Nisan'a kadar yapılacak.

Gündem

23.01.2024, 22:20

Türkiye Bilimsel ve Teknoloji Araştırma Kurumu (TÜBİTAK), çeşitli birimlerinde istihdam edilmek üzere 273 personel alımı gerçekleştirecek. Karar Resmi Gazete'de yayımlandı.

Kurumun, Resmi Gazete'de yayımlanan ilanına göre, TÜBİTAK Bilişim ve Bilgi Güvenliği İleri Teknolojiler Araştırma Merkezi (BİLGEM), Marmara Araştırma Merkezi (MAM), Raylı Ulaşım Teknolojileri Enstitüsü (RUTE) ve Ulusal Akademik Ağ ve Bilgi Merkezi (ULAKBİM) bünyesinde görev yapmak üzere 273 araştırmacı, AR-GE teknisyeni ile teknik ve destek personeli istihdam edilecek.

Türkiye-Hollanda maçı şifreli mi, şifresiz nasıl izlenir? TRT 1'e şifre girecek mi? Türkiye-Hollanda maçı şifreli mi, şifresiz nasıl izlenir? TRT 1'e şifre... Haberi Görüntüle

BAŞVURULAR 17 NİSAN'A KADAR YAPILACAK

Başvurular 17 Nisan'a kadar yapılacak. Detaylı bilgiye TÜBİTAK (www.tubitak.gov.tr) ile Türkiye İş Kurumunun (www.iskur.gov.tr) internet sitelerinden ulaşılabilecek.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading