Yandex Metrica

Sitede Ara

Trabzon'da başörtülü kadınlara hakarette yeni gelişme

Trabzon'da başörtülü kadınlara hakarette yeni gelişme

Trabzon Of Devlet Hastanesi'nde yaşlı bir kadın, sıra bekleyen başörtülü kadınları hedef aldı. Yaşanan bu gelişmenin ardından harekete geçen Of Cumhuriyet Başsavcılığı, Of Devlet Hastanesinde tartıştığı çarşaflı iki kadına hakarette bulunan kadın hakkında soruşturma başlattı.

Gündem

29.04.2024, 23:46

28 Şubat zihniyeti bu sefer de Trabzon’da hortladı. Trabzon Of Devlet Hastanesi'nde sıra bekleyen başörtülü kadınlar, yaşlı bir kadının hedefi oldu. Başörtülülere hakaretler yağdıran yaşlı kadına çevrede bulunanlar ve güvenlik görevlisi müdahale etti.

Chery yüzde 40 vergi artışı iptal mi edildi? Temmuz'da Chery Tiggo 7-8 Pro ve Omoda 5 zamlanır mı? Chery yüzde 40 vergi artışı iptal mi edildi? Temmuz'da Chery... Haberi Görüntüle

SOSYAL MEDYADA BÜYÜK TEPKİ

Başörtülü kadınların sözlü hakarete uğradığı anların görüntüsü sosyal medyada viral oldu. Kullanıcılar, başörtülülere hakaretler yağdıran yaşlı kadına büyük tepki gösterirken Of Cumhuriyet Başsavcılığı harekete geçti.

Zamlı bedelli askerlik ücreti ne kadar oldu? Bedelli askerlik ücreti 217 bin lira mı olacak? Zamlı bedelli askerlik ücreti ne kadar oldu? Bedelli askerlik ücreti... Haberi Görüntüle

SORUŞTURMA BAŞLATILDI

Of Cumhuriyet Başsavcılığı, Of Devlet Hastanesinde tartıştığı çarşaflı iki kadına hakarette bulunan kadın hakkında soruşturma başlattı.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading