Yandex Metrica

Sitede Ara

Tokalaşma sırasında yüzler güldü! Erdoğan ile Meral Akşener'in görüşmesi başladı: İşte ilk kare...

Tokalaşma sırasında yüzler güldü! Erdoğan ile Meral Akşener'in görüşmesi başladı: İşte ilk kare...

Cumhurbaşkanı Erdoğan bugün saat 17.00'de İYİ Parti eski genel başkanı Meral Akşener'i kabul etti. Meral Akşener'in partisinin genel başkanlığını bıraktıktan sonra yakın çalışma arkadaşlarıyla bile iletişimi olmadığı öğrenilmişti. Siyaset gündemine düşen gelişmenin ardından Cumhurbaşkanı Erdoğan Akşener ile neden görüşecek? Görüşmenin konusu ne olacak? soruları sorulmaya başlandı. Görüşmenin detayına dair henüz bilgi gelmedi.

Gündem

05.06.2024, 21:01

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın İYİ Parti eski Genel Başkanı Meral Akşener ile sürpriz görüşmesi Beştepe'de başladı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile İYİ Parti eski Genel Başkanı Meral Akşener bir görüşme gerçekleştiriyor. Daha önce Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Meral Akşener arasında telefon görüşmeleri yapılmıştı. 

Üsküdar'da Sağlık Bilimleri Üniversitesi binasının çatı katında yangın Üsküdar'da Sağlık Bilimleri Üniversitesi binasının çatı katında yangın Haberi Görüntüle

GÖRÜŞMENİN KONUSU BELLİ Mİ?

Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Meral Akşener'in yapacağı sürpriz görüşmenin konusu henüz netlik kazanmadı. İki isim arasından pek çok konunun ele alınması bekleniyor. Görüşmenin ardından ise herhangi bir açıklama yapılması beklenmiyor.

İBB UKOME Martı TAG toplantısı ne zaman, saat kaçta? Martı TAG İstanbul'da serbest mi olacak? İBB UKOME Martı TAG toplantısı ne zaman, saat kaçta? Martı... Haberi Görüntüle

DERVİŞOĞLU İLE GÖRÜŞECEK Mİ? 

Ankara'da bir süredir Erdoğan'ın İYİ Parti genel Başkanı Müsavat Dervişoğlu ile görüşmesi bekleniyordu. Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Dervişoğlu ile görüşecek misiniz?" sorusuna "Görüşmemiz için bir neden yok." yanıtını vermişti.

 

Habere Tepki Ver

0

0

1

0

0

0

0

0

Yorumlar (0)

Zehra EVCİL

TRHaber.com - Gündem


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading